Bilmediğim bi marka yardım edermisiniz - Arbike

Canstkcan

Üye
Tepki
0
İsim
Can
Arkadaşlar kısıtlı bi butcem var max 500 TL alabileceğimin en iyisini almak istiyorum .baya bi araştırdım daafu marka bi dağ bisikleti buldum baya kaliteli duruyo özellikleride iyi microshift vites sistemi var 29 jant sizce nasıldır bilgili birileri yardim edebilir mi

(link)

Scudo

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
dostum bütçen doğrultusunda ikinci ellere bakmanı tavsiye ederim. markayı bilmiyorum o yüzden bişey diyemeyeceğim ama tavsiyem sahibinden e bi bak kron ve sedonanın bütçen doğrultusunda modellerini bulabilirsin

• Beğen
Tepkiler: bforummurat

gokhantig

Forum Bağımlısı
Tepki
362
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ön mekanik disk arka V fren, ilgincmis..

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
yokuş aşşa ne akar bu alet var ya. kaza yapsanda bişe olmaz buna.
ama alma

• Beğen
Tepkiler: Canstkcan

Canstkcan

Üye
Tepki
0
İsim
Can
Bisiklet yeni bi marka ve bu model 2016 yılında çıkmış sanırım bu yüzden tanınmıyor ama alıp denemek istiyorum açıkçası hoşuma gitti benim

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Canstkcan

Hocam hoşunuza nesi gitti mesela?

Kadrosu çelik, önünde de zebella gibi bir süspansiyonlu (muhtemelen dandik) maşası var. Katır gibi ağırdır.

Ön fren mekanik disk, arkası v fren. İkisi birden v fren olsa gayet mantıklı olabilecekken niye birisi disk anlamak zor, frenleme dağılımı açısından da bence sakıncalı.

Vites sistemi belli değil, vites kolları microshift denmiş herhalde vitesler de microshift'tir. Lastiklerin keza ne olduğu belli değil.

Satış sonrası servisi meçhul.

Tüm bunlara rağmen bisiklet hoşunuza gittiyse tercih sizin tabii ki ama eğer soruyorsanız, bir bisiklet forumunda, kimse size bu özelliklerde bir bisikleti almanızı salık vermez.

Bu dediğimin fiyatla falan da alakası yok, onu da belirteyim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Beğen
Tepkiler: The UGUR

bforummurat

Aktif Üye
Tepki
113
İsim
Arif
Bisiklet
Carraro
bende senin gibi ilk başta 300 -500 arası bişey alayım dedim
baktım araştırdım , sonra az daha bekledim ve ilerleyen zamanlarda
1000 küsür liraya aldım bi tane

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Canstkcan Yukarı'da denmiş zaten sahibinden'e bakmanız.2015 yılında alıp sattığım 2014 model Kron XC500 için 650 yazılmıştı 500'e vermişti arkadaş.O paraya iyiydi.Bir bakın yine de sahibinden'e.

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
Arsız bike yollarda :D:D dostum ng 650 v fren alacaksın ilk etapta..

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
O bütçeye sıfır bisiklet arıyorsan eğer bu modelleri incelemeni tavsiye ederim, bu fiyat aralığında diğer markalarda da aşağı yukarı bu özelliklerde bisikletlerle karşılaşacaksın, bu bütçedeki bir bisiklette bulunan önmaşa amortisörüne kanmamanı tavsiye ederim, yaygın bir kanı olarak hiç amortisör olmaması kötü bir tane olmasından daha iyidir, vites sayısı da aldatmasın bunda da dişli oranları önemli olan tabi bir de kaliteli bir değiştirici sistemi, tekerlek çapı olarak 26 inç seçmen bütçe açısından kolaylık sağlayacaktır;

(link) (kullanıcı yorumlarını mutlaka oku)
(link) (EXCEL 26 modeline bak)
(link)
(link)
(link)

Markacılık yapmayı sevmem ama gösterdiğin bisiklet bana pek güven vermedi, bu fiyata alacağın bisiklet için çok fazla şey vaadetmiş sonrası hüsran olabilir.

Son olarak sana sadece fikir sahibi olman adına bu linkleri gönderiyorum bu bütçeye alabileceğin bisikletlere örnek olması açısından.

altur

Üye
Tepki
90
İsim
C Alp argun
Başlangıç
1968—69
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Üzerinde turney set olan bir çok bisikletten daha güzel bir işçilikle yapılmış , reklamı ve geliştirilmesinde sorun olan yerli malı iki sene sorunsuz kullandığım bir marka .