Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilgisayar açılırken ilginç bir hata

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Samet Demirtaş tarafından paylaşıldı.

1. Samet Demirtaş

Samet Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar bu gün normal açtım bilgisayarı işlerimi hallettim sonra işte şimdi yeniden başlat , daha sonra hatırlat diye bir şey geliyor hepiniz bilirsiniz.şimdi yeniden başlat dedim.sonra bilgisayarı kapadım.1 -2 saat sonra tekrar bilgisayarı açtım tam hoşgeldiniz yazısı çıkınca şuna benzer bir hata geldi '' Asıl kullanıcıya ulaşılamadığından size bir başka kullanıcı verilmiştir yaptıgınız ayarlar kaydedilmeyecektir '' gibi bir hata verdi ve bilgisayarda herşey sıfırlanmış bir şekilde açıldı.bu hata ney asıl kullanıcıya nasıl giricem herşeyim ordaydı sıfırlanmış şimdi.

2. Ali Serdar GÖK

Ali Serdar GÖK Üye

Seviye:
    Windows güncellemeleri yüklerken 2. bir hesap açmış olabilir güncelleştirme yüklendikten sonrada kendi hesabınıza erişemez olmuş ve ayaların kaydedilmediği bir hesaba istemeden geçmişsiniz yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar
    -son yüklenen windows güncelleştirmesini silmek işe yarayabileceği gibi,
    -geçici hesabı kaldırmanız sorununuzu giderebilir
    -internetten araştırabilirsiniz belki sizin gibi bunu yaşamış kişiler vardır.
    inşallah sorununuz halledilir
    herkese iyi akşamlar

Samet Demirtaş bunu beğendi.
  3. Samet Demirtaş

Samet Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürederim.internette araştırma yapmak mümkün olmuyor çünkü bu hatanın bir ismi yok nasıl arıcam bu hatayı hiç bilmiyorum.ama son güncelleştirmeleri kaldırmak veya kullanıcıyı silmek iyi fikir gibi görünüyor.

4. ilker çelikcan

ilker çelikcan Kıdemli Üye

Seviye:
    Samet Demirtaş bunu beğendi.