Bilgim sıfır Sizlerden yardım bekliyorum yeterlı aydınlatma yok

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
fıyatı bu bısıklet ıcın yukseltım alacagım yer 970 tl yapıyor ve 12 aya böluyor

(link)

ama salcano yerınde speed 8000 bını önerenler var kafam karıstı deneyımlı arkadaslar yardım ve

(link)

ve bu bısıklet ler sadece bu renktemı oluyor degısık rengı olmuo mu salcano benı bıraz sarmadı rengi

Scudo

yusuf tunçer

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Giant
salko nun jant ölçüsü 29 bianchi 26 yani 2 si birbirinden çok farklı karşılaştırma için

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
farkındayım adam satan adam bana dedıkı salco ıcın bısıklet senı gostercek dedı 26 lık bıtane verdı bısıklet altında kayboluyor dedi boyum 185 kilom 82 salco ıcın nasılım _?

Ve ilk defa bu tur bır bısıklet alaıcam ve ılkdefa 29 luga bınıdım emınmısın dedım adama biraz yuksek kactı sankı bana

bugun yarın alıcam yoksa bıdaha alma sansım olmucak :D biraz hızlı yardım lutfen:D

yusuf tunçer

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Giant
her bisikletin bedeni olur 26 da alsan 29 da alsan doğru bedeni aldığında sırıtmayacaktır satıcı elindekini satmaya kalkmıştır :) muhtemel. Salcano kötü bisiklet değil ama içinede sinmediyse rengi alma isteksiz binersin sonra

• Beğen
Tepkiler: gok

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Benim boyum 1.73, 28" kullanıyorum. Bence büyük jantın yol tutuşu çok güzel.

Tepki
4
Bisiklet
Bianchi
ozm tek sorun ıcıme sınmeyen renk kaldı ulan ne işmiş kafayı yıyecem kacgundur beklıom almak ıcın

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
(link) boyuna göre kadro boyları yazıyor.19'' kadro boyu size göre uygun görülüyor.18'' daha iyi kontrol sağlamak içinde deneyebilirsin.Bazı kişilerde bacak ile gövde uzunlukları farklı oluyor.O yüzden deneyerek almak iyi olur.21'' kadroya kadar deneyebilirsin.21'' kadroda seleyi fazla yükseltmek gerekmeyebilir.Büyük jantın yol tutuşu güzel olsada arazi dik yokuşlarda daha zorlayıcı oluyor.Akort ayarı daha sık yaşanabiliyor.

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Silver Cord

"Bisiklet gösterecek" derken??? Sarar'dan mı, Vakko'dan mı almaya kalktınız bisikleti? :D

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@mtkeskin
Akışı da daha iyi geliyor bana. Yani, ergonomik kadrolu, parça temin sıkıntısı yaşatmayacak 30-32" jantlı bisiklet üretseler, almayı düşünürüm herhalde! :rolleyes:

Emre Kalyoncuoğlu

Daimi Üye
Tepki
111
Bisiklet
Sedona
@Murat Çetinkale
Benden de bir o kadar. Geçen 29er'nin zincirinde meydana gelen bir problem nedeni ile 26" ile dağa tırmandım. Hem çıkışta hem inişte mahfetti beni. sağolsun milimlik bir çukuru bile vücudumun her yeri ile hissettim.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@Silver Cord
T
Bence Salcano alma çünkü fren seviyesi Altus..Speed 8000 de 21 vites o yüzden bence bisan xty 5600 al....Pazarlıkla 950 Tl'ye alırsın...

Tepki
3
Bisiklet
Carraro
@Silver Cord

hacı ben 6 haftadır arastırmadayım finaller bu kadar yormadı beni yemin ediom :D zor iş..
1000 lira verceksen bence sedona carraro larada bak .