Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilecikten Merhabalar

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MustafaNR tarafından paylaşıldı.

1. MustafaNR

MustafaNR Genellikle Okuyucu Mod

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bilecik'ten Hepinize Selamlar.Adım Mustafa Bilecik Gölpazarında Yaşamı Devam Ettiryoruz.17 Yaşındayım.ALLAH Nasip Ederse 2-3 Hafta İçinde Salcano Astro HD 212 İle Tamamen Aranıza Katılacağım(700 TL Önerilere de Açığım).Şuan Ailecek Ortak Kullandığımız Bianchi Toro Var Berbat Bir Bisiklet Haline Gelmesinden Dolayı Buranın daKüçük Bir Yer Oluşundan Yeni Bisiklet Almaya Karar Verdim.Sanırsam Bilecikten Bir Abimiz Var.Şimdilik Benden Bu kadar Hepinize İyi Forumlar.

2. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Herkese merhabalar. İsmim Osman ve Bilecik'te yaşamaktayım. Yeni konu açmaktansa buradan devam edeyim dedim. Çocukluğumun büyük bir kısmı Aksaray ilinde geçti. Coğrafi yapı olarak düzlük bir alana kurulu olan Aksaray'da bisiklet biz çocuklar için en büyük eğlenceydi. O dönemde vitesli bisikletler daha yeni yeni yaygınlaşmaya başlıyordu. O anlamda çok şansızdım. Çünkü çocukluğum boyunca kullanacağım bisikletimi tamda bu dönem öncesi o zamanın çocukları arasında moda olan BMX'den yana kullanarak harcamıştım. Şimdiki gibi o zamanlar her yaşa uygun bisiklet alma gibi ekonomik özgürlükler pek yoktu. Bir bisiklet alındı mı çok sıkıntı olmadıkça o bisikletle çocukluk biterdi. Hatta hiç unutmam annem büyüyünce de kullanayım diye bana daha büyük kadro ölçülü(tahminim 24" tekerlek ebatlıydı) bir vitesli dağ bisikleti önermesine rağmen çocukluk aşkım olan BMX'de ısrarcı olmuştum. Bu arada o koca bisikletlere benim dönemim çocukları nasıl biniyorduk hatırlayınca yakın zamanda aldığım bisiklet için ince ince düşündüğüm kadro ölçüsü gibi şeyler tebessüm etmeme neden oluyor, ne günlermiş :) Lise dönemimde babamın tayini nedeniyle geldiğimiz Bilecik coğrafi olarak Aksaray'ın yanında bisiklet binmenin o kadarda zevkli olmadığı bir yer olunca bisiklet kullanımı ile yollarımız uzun yıllar ayrıldı. Zaman zaman yeniden bisiklet kullanma hevesi içimde oluştuysada son üç haftaki kadar kuvvetli bir arzuyu hiç yaşamamıştım. Sonuç olarak kendimce araştırmamı yapım Salcano Astro 212 HD modelini alıp daha sonrada ihtiyacım olacak temel ekipmanlarımı tamamlayıp bu spora yeniden dönüş yaptım. Bu bölgede çok güzel dağ rotaları bulunuyor. Şuan içinde her gün belirlediğim antrenman rotalarında sürüşler yaparak vücudumu bu bölgede günübirlik veya hafta sonları küçük geziler yapacak forma kavuşturmakla meşgulüm. Bilecik ve çevresinde bulunan diğer arkadaşlarlada tanışmak isterim.

3. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Mustafa Bey ve Osman Bey, hoşgeldiniz. Osman Bey, Adapazarı'na yolunuz düşerse, bekleriz. :)

MustafaNR bunu beğendi.
  4. Melih AÇIK

Melih AÇIK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    osman bey. bilecikte ki bisikletseverler yavaş yavaş artıyor. malumumuz ramazandayız. iftardan sonra turlar yapmaktayız bir kaç arkadaş. bilecik merkezdeyseniz iletişime geçelim. bize katılabilirsiniz.

MustafaNR bunu beğendi.
  5. Osman Yener

Osman Yener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ahmet bey, fırsat olursa bende Adapazarına bisiklet turu için gelmeyi çok isterim.

Melih bey, sizlere katılmayı çok isterim. Bende Bilecik merkezdeyim. Özel mesajdan size cep telefonu numaramı yolladım.

6. MustafaNR

MustafaNR Genellikle Okuyucu Mod

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Ahmetcan Hocam Valla Bisiklet Sorununu Halleder Halletmez Turlamaya Gelirim İnşallah :)

Melih Hocam Bisiklet Sorunun Bitsin Anında Katılırım Size Bisiklet Toplama Aşaması Var Biraz Sancılı Olucak Galiba.