Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bilecik-Söğüt-Eskişehir ???

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında lebowski tarafından paylaşıldı.

1. lebowski

lebowski Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Söğüt üzerinden Bilecik-Eskişehir yapan var mı? Yaklaşık 80 km olarak görünen mesafede yol durumu, su kaynakları, rampalar hakkındaki bilgilere ihtiyacım var.

2. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=24937

Çarşamba günü yaptığımız turu incelemeni tavsiye ederim.

Bilecik söğüt arası genelde iniş olacak ve yorucu olmayacaktır diye hatırlıyorum. Ama Söğüt Eskişehir arası bitmek bilmeyen rampalar var. Yine Söğüt Eskişehir arasında üç tane çeşme vardı, görebildiğim kadarıyla.

3. lebowski

lebowski Üye

Seviye:
    Yazını okumuştum, teşekkür ederim, faydalı oldu. Bilecik 530 metre, Söğüt anayol ayrımında 300 metreye düşüyor, Söğüt ise 720 metre Google Earthe göre. Anladığım kadarıyla rahat bir tırmanış. Söğütten çıkar çıkmaz 1050 metreyi gördükten sonra Gündüzbey 900 metre gibi. Sonra gene 1050 yi görüyor ve anayolda 850 oluyor. Gündüzbey'den sonrası rahat gibi gözüküyor. Çukurhisar'dan sonra anayol pek cazip gözükmüyor. Bu sebeple anayola paralel Satılmışoğlu-Karagözler yolunu düşünüyorum.

4. Onur Kula

Onur Kula Bisikletkolik

Adı:
    Onur Kula
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Rica ederim. Yalnız Söğüt çıkışını çok rahat düşünme pişman olursun:) :D
    Gündüzbey'den sonrası rahat. Zemzemiye civarları da sürekli iniş. Çukurhisar'ın ordan da Karagözler'den gelirsin, zaten yazmışsın. O yol çok rahat. Şimdiden iyi bir gezi olmasını dilerim... Kolay gelsin.

Bülent Onutkan bunu beğendi.
  5. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Dusundugun rota hesaplamalarına gore gayet uygun ama sogut'den eskısehır kavsagına kadar terlemeye hazır ol;)Satılmısoglu-karagozler yolunu ıse kesınlıkle tavsıye ederım kestırme gıbı bısey o yol.Bızde o yoldan geldık:in:Geldıgınde haberımız olsun,mısafırımız ol hem tanısır sohbet ederız.Hoscakal

6. lebowski

lebowski Üye

Seviye:
    Tşk. Söğüt çıkışını hafife almıyorum ama sen genelde iniş dediğin için rahattır diye düşündüm :) Beklentimi revize ediyorum :)

Freerider: Bu Cumartesi gelmeyi düşünüyorum. Aslında İstanbul'dayım, ama Eskişehir'liyim. Bilecik'e kadar arabayla gelip, uygun bir yere park ettikten sonra bu rotayı düşünüyorum. Pazar da geri döneceğim. Tabi dönüş Bilecik'e kadar Doğu Ekspresi ya da İsmail Ayaz'la. Daha rahat bir zamanda ben de tanışmak isterim.