Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

biketochina

Konu, 'Ülkeler arası turlar' kısmında murat aluçlu tarafından paylaşıldı.

1. murat aluçlu

murat aluçlu Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili bisikletseverler,
    Dün Yenikapı’da 2 bisikletli turiste Ankara için yol bilgisi verdim. İsimleri: Marta Grzegorek ve Dan Patterson. Feribotla Yalova’ya gittiler. (kendi tercihleri), Beypazarı üzerinden Ankara’ya ulaşacaklar. Ordan Gürcistan, Azerbeycan üzerinden Çin’e gidecekler. Belki Kapadokya’yada gidebiliriz dediler.
    Bana yol durumunu sordular. Ankara’ dan itibaren YOL BİLGİSİ için kendilerine maille yardımcı olacak kişiler olursa lütfen biketochina@gmail.com adresine yazsın. Türkçede yazabilirsiniz. Tercüme ettirirler. Gezilerinin bilgisini www.biketochine.com adresinden alabilir veya temas kurabilirsiniz. Yeni kontürlü bir tel. no. alacaklar, böylece kısa sürede temas kurulabilir.
    Lütfen bu bilgiyi diğer Ankara ve Karadeniz bölgesindeki bisiklet sever dostlarınıza iletebilirmisiniz?
    Teşekkürler….

not:şuan iznik civarında olabilirler ,dün gece benim telefonuma mesaj attılar.telefon numaraları bende mevcut.

http://imageshack.us/photo/my-images/37/26795510150252296359834.jpg/

2. Gurkan Genc

Gurkan Genc Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Telefonumu ve elektronik posta adresimi kendilerine yolladım...

Gidecekleri yolun aynısını gittiğimide kendilerine söyleyip sitemin adresinide verdim.. Büyük ihtimal ankara ya geldiklerinde beni ararlar.. Teşekkürler murat

murat aluçlu bunu beğendi.
  3. murat aluçlu

murat aluçlu Aktif Üye

Seviye:
    bende yarın sabah geliboluya gidiyorum .herşey hazır .arkadaşların telefonuna şimdi mesaj atim.cevap verirler mutlaka:in:

4. murat aluçlu

murat aluçlu Aktif Üye

Seviye:
    boludalar şuan