Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bike and Outdoor Cross Duatlon Yarışı izlenimleriniz ve yarış fotoları burada.

Konu, 'Extreme ve Macera Yarışları' kısmında Hakan Yazman tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi, yarış hakkındaki izlenimlerinizi, yaşadığınız maceralarınızı, gelecek yarışlarda neler beklediğinizi ve çektiğiniz fotoğrafları (diğer fotolar www.fotohasan.net adresinden yüklendiğinde izlenebilir) paylaşalım.

2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yarış çok güzeldi...Yarışı düzenleyen ''Bİke & Outdoor''a,Bora abiye ve sponsorlara çok teşekkür ediyorum...
    Yarışın bukadar zorlıyacağını tahmin edemiyodum,koşudan sonra bisiklete bindiğimde,Bi' rahatlık hissettim:DSanki bisiklette dinlenmiş gibi oldum...

Derece yapan ve yarışa katılan herkeside tebrik ediyorum...:)

Ali Emre Akcan bunu beğendi.
  3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle Bike and Outdoor a, Scott Türkiyeye, Redbull a ve diğer sponsor olan firmalara, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara, çok iyi sunumu ile ve yarış heyecanını devamlı canlı tutması, sporculara devamlı destek ve motivasyon vermesi ile özel olarak Bora Tirki ye, parkurda destek olan tüm arkadaşlara tek tek teşekkürü bir borç bilirim.

Belki birçoğumuzun ilk kez katıldığı türden bir yarışdı cross duatlon, ben de dahil olmak üzere eminim herkes çok iyi vakit geçirdi, eğlendi ve çok güzel bir ortamda harika bir yarış koşuldu. Yine sporculara ödülleri ve madalyaları hemen takdim edildi, bu açıdan pek ödülsüz geçen sezon yarışlarından sonra çok müteşekkir olduğumu yine belirtmek isterim. Ayrıca sporculara bir çok ikram yapıldı.
    Benim gördüğüm tek sorun sanırım işaretleme bir kaç yerde yetersiz kaldı, bir kere koşu parkurunda bir kere de bisiklet parkurunda kayboldum, konuştuğum bir çok arkadaşta kaybolma sorunu yaşadıklarını belirttiler, elbette bu ilk yarışta yaşanan sorun eminim gelecek yarışlarda işaretlemeye daha dikkat gösterilerek giderilecektir.
    Onun dışında herşeyden çok memnum kaldığımı, yarışın her saniyesinden de çok zevk aldığımı belirtmek istiyorum. Yarış sonunda eminim herkesin "bir dahaki harika organizasyonları ne zaman olur" diye düşünmekten kendimizi alamadığımız tadı damağımızda kalan süper bir organizasyon oldu.
    Teşekkürler Bike And Outdoor

Hakan Yazman

elifm ve Ali Emre Akcan bunu beğendi.
  4. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Arkadaşlar 80 numara olaraktan bisiklet turunun çıkışında elinde bisikletiyle sürünen kişi bendim :) Koşu rahat giderken bisiklette öldüm resmen, hem antreman falan yok hem de bisiklet çift amortsörlü ve 19kg, bu da benim bahanem olsun :rolleyes:

Yarış beni çok zorlasa da güzeldi, bisiklet parkurunun inişi mükemmeldi, şu koca kütüğün üstünden zıplayacaktım keşke arkadaş önümde durmayaydı ona çarpmamak için az daha düşüyordum zar zor durdum atlayamadım da :( Ama inişin sonlarında güzel kocaman bi tümsek vardı bi uçtum ki sormayın, iniş biraz salladı tabi orta amörtisör dip yapınca :)

Antreman amaçlı yarıştığınız için bunu istemek saçma biraz ama, bi organizasyonda da downhill tarzı birşey yapamaz mıyız, çıkışı olmasa şöyle güzel güzel insek bol bol eğlensek :p

Benim performansımın tam tersine organizasyon güzeldi, mert sen de beni avrasya koşuyorum diye birşey sandım ben demiştim antremanım falan yok bisikletim 19kg diye

Mert Bağcılar bunu beğendi.
  5. Ali Emre Akcan

Ali Emre Akcan Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    evet her iki dostumada katılıyorum süper bişey oldu maratondan sonra beni çok zorladı ama bu zevki hiç bir yerde alamazdım heralde bütün emeği geçenlere ve bunu düşünenlere vede katılımcılara teşekkür ederim.
    devamını bekleriz

6. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Ben de kış sezonu itibariyle biraz koşu antrenmanı yaptığım için yarışmaya girmeyi istedim, koşu parkuru gayet güzeldi ve fazla zorlamadı, bisiklet parkuru ise umduğumdan çok daha çamurluydu, sanırım koşudan olan yorgunlukla çamur kabiliyetim iyi olmasına rağmen bisikleti kontrol etmekte oldukça zorlandım bazı noktalarda, parkurun hızlı iniş bölümünde çok süratli giderken ön hakimiyeti kaybederek düştüm 3-5 takla attıktan ve 5-6 metre popomun üzerinde kaydıktan sonra durabildim :) dökülen suluk pompa gibi şeyleri topladıktan ve dönen gidonu güç bela düzelttikten sonra giderken ön vitesimin bozulduğunu farkettim bir yandan pedal basarken bir yandanda ön vitesimi koldaki ayar vidasıyla orta çarkta sabitlemeyi başarabildim, düşmemden problemlerden ve parkurda kaybolmalarımdan dolayı çok vakit kaybettim ama herşey de bir tecrübe, neymiş 200 nabızlarla beynine yeteri kadar oksijen gitmiyorken biraz daha dikkatli sürmeliymiş yoksa yere yapışılırmış :D

7. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Öle deme Şahin abi antremansızlık çok büyük bi' bahanedir ama yinede çok iyiydin bence bide bisikleinde gerçekten çok ağırdı bende zaten senle arayı single trek te açtım...:)

Sahinoz bunu beğendi.
  8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Sağ omzumdaki sakatlık nedeniyle kaçırdığım 2. aksiyon... Diğerlerine kadar iyileşmek umuduyla, emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum.
    Fotoğrafları sabırla bekliyorum.

9. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Hadi ilk resimler benden, 6230i ile çektim kalitesizdir kuruna bakmayın fotoların..

Bisikletimin son hali..

Ayaklarımın vıcık vıcık versiyonu, şu dik çıkışta battılar bisikleti taşırken ;)

Bu da Bora abi..

Bunlar da yarıştan kareler..

10. hasanyildiz

hasanyildiz Yeni Üye

Seviye:
    Fotohasan Fotoları şu an itibarı ile yüklenmiştir.Vatana Millete hayırlı olsun.
    www.fotohasan.net

gurkankas, BuRroM, is_bike ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  11. muamyildiz

muamyildiz Kıdemli Üye

Seviye:
    rakipsiz oldugun "Yarışlara gelmeme konusunda bahane bulma " dalında, uzun zamandır verdiğin emeklerin karşılığı olamayacağını bilmeme rağmen, senin bu açık ara birinciliğine ve çabana yaraşır bir madalya yaptırmak istiyorum Halil'cim. umarım kabul edersin :)

BuRroM ve Hakan Yazman bunu beğendi.
  12. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    2. yarış ne zaman olucak :) derslerimin yoğunluğundan dolayı bu yarışı da kaçırdım :(

13. msd_57

msd_57 Bisikletkolik

Seviye:
    katılan herkeze ve ozelikle bu organizasyonu bize ulastıran herkese tesekkurler :)

sırada 2. bolum var

bakalım bu harkulade yarisin 2. bolumu nasıl olacak

14. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bu ne sürat böyle Hasan abi, harikasın! Aşağıdaki süper poz için de teşekkürler ...

15. ibrahim89

ibrahim89 Kıdemli Üye

Seviye:
    yarış çok zevkliydi ortam da çok güzeldi bence..keşke daha çok dag bisikletçisi gelip katılsalardı..böle bi fikirden dolayı kaptanımız bora tirki'ye teşekkür ediyorum..

ilk defa katıldıgım bu tip bi yarışta ilk defa kürsü yapmış oldum bunun takım arkadaşlarım muam ve kıvırcıkla olmasının da ayrı bi anlamı vardı benim için:)

yeni yarışlarda görüşmek üzere

16. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Hakan abi sen miydin ilk başta koşu parkurunu tanıma turunda konuştuğumuz, hani sonra koşunun son anlarında ben seni geçtim sonra ben ölürken sen beni geçtin :) Gri formadan tanıdım, yanlış mı tanımışım tuttu mu?

Bu arada sıralamaları buraya geçseniz tam süper olur, kaç kişiydik kim kaçıncı olmuş ben ne kadar sürünmüşüm merak ediyorum :D

17. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bu aktiviteye gelmek isterdim ama Belgrad ormanı İzmit' e uzak olduğundan maalesef gelemedim :(

18. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    hayatımda yaşadığım en renkli karelerden oluşan ve ayrıbir zevk veren heyecan dolu bir yarış yaşadım.
    Teşekkürler Bora ağbi ve tüm ismini sayamadığım arkadaşlarıma :in:
    devamını isterizzzzzzzzzzzzzz :winkenlux :winkenlux

static-x bunu beğendi.
  19. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba, bende bir kac resim cekmistim. Hemen siraliyorum. (Hakan, afedersin:eek: )

Yarisin en genc sporcusu, yeni nesil bir bisikletci;

Kategorisine gore kosuyu tamamlayan bisikletcinin cilesi;

Ve son olarak, hava kosullarindan oturu bisiklete binemeyen yada binmeyen varsa; doga konulu bir yagli boya tablosu:eek: :D

Makinenin tarihini ayarlamadigim icin tarih ve saat yanlis cikti. Bilginize:D

20. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Bi Scott'lu resimdeki ufaklık vardı tatlı, bi de yarışı babasıyla tamamlayan bi çocuk vardı aslan gibi, hiç tınmadan koşuyodu..