bianchi xc

Scudo

forwett

Üye
Tepki
41
İsim
Serhat
Bisiklet
Bianchi
Hort
Merhabalar ben Ankara'dan Serhat, 24 yaşındayım son 2 haftadır bisikletlere baya sardım. Binmekten fazlasıyla keyif almaya başladım.

Bu bisiklete sahibim 98 model 3 ay sonra askere gideceğim bu süre zarfında bisikleti kullanmayı düşünüyorum. Biraz yavaş bir bisiklet. Şimdilik 1,5 slick lastik takıp kullanmayı düşünüyorum.

Bisikleti, alçak kadrosunu seviyorum. Asker dönüşü de bisiklet kullanmaya devam edeceğim. Sizce dönüşte güzel bir gidon, büyüğünden bir aynakol takıp hızlandırarak devam mı etmeliyim? yoksa 2. el kaliteli bir hibrit diyebiliceğimiz tarzda bisiklet mi almalıyım? Bunun dışında şunları da eklersen güzel olur tarzında önerilerinize açığım?

İlerde eğer bisikleti satarsam bu bisikletin ederi nedir hiçbir fikrim yok bu işten anlayanlar var mı?

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@forwett Dönüşte amortüsörsüz, 28" bisikletler bakmanı öneririm. Şimdilik slik lastikler iş görür.

• Beğen
Tepkiler: forwett

forwett

Üye
Tepki
41
İsim
Serhat
Bisiklet
Bianchi
@İbrahim A. Yorumunuz için teşekkürler. Belki biraz acele de edebilim. Fiyat/performans açısından önerilere de açığım. Elime para geçerse erken de davranabilirim.

Biraz kaldırımlardan atlayıp hoplamam gereken bir mahallede oturduğumu da söylemeliyim bu arada, biraz da bu yüzden biraz eski bisikletimi modifiye etmeyi düşünüyordum.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.