Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Bianchi White Shark

Konu, 'İkinci El MTB Bisikleti - Yedek Parça' kısmında winspy tarafından paylaşıldı.

1. winspy

winspy Yeni Üye

Adı:
    Şafak
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar bu bisikleti babam sağolsun araştırmadan sormadan etmeden almıştı. bende tabi o zamanlar bu forumdan ve bisikletten habersizim uzun zaman bindim. ama şimdi uzun yola çıkmak istiyorum ve yeni alacağım bisiklete ekonomik bi katkısı bulunsun maksadıyla satıyorum.
    Şuan sıfırı 550-600 civarlarında sanırım çabuk elimden çıkmasını istediğimden fiyatı uygun tutmaya çalışıyorum. bu bisikletle ne yapılır derseniz yaz geldi çocuğunuzu sevindirin derim :)

FİYAT: 260 TL

BİSİKLETİN DURUMU
    • Yakın zamanda tüm parçalar işinin ehli olduğuna inandığım bir bisikletçi tarafından gözden geçirildi. bazıları yenilendi.
    • Kullanımdan kaynaklanan çiziklerden başka mekanik hiç bir sıkıntısı yoktur.
    • Vitesle alakalı tüm parçalar shimano tourneydir. fotoğrafları bisikleti yıkamadan çektim çizikleri zımpara ile halledebilirsiniz ben ilgilenmedim.
    • Yakın zamanda tüm parçalar işinin ehli olduğuna inandığım bir bisikletçi tarafından gözden geçirildi. bazıları yenilendi.
    DONANIM
    • Fren ALHONGA HJ-811AD7 V-FREN
    • Jant 26" STRONG TEK KATLI ALÜMİNYUM 36H
    • Kadro ÇELİK 1.1/8" SÜSPANSİYONLU
    • Lastik BIANCHI 26X2.10 56-559 SİYAH
    • Maşa 26" ZOOM CH-327E 1.1/8" AMORTİSÖRLÜ
    • Sele DDK FM-5307
    • Vites SHIMANO TOURNEY TX35
    • Vites Kolları SHIMANO RS36 3X7
    • Krank Takımı ÇELİK 42X34X24
    • Ana Renk KIRMIZI
    • Detay Renk BEYAZ
    • Detay Renk2 SİYAH
    ÖDEME SEÇENEKLERİ

• SANAL POS ÜZERİNDEN KREDİ KARTINA TAKSİT YAPABİLİRİM ( 9 TAKSİTE KADAR)
    • PTT İLE KAPIDA ÖDEME YAPABİLİRİM (TESLİM ALINCA ÜCRETİ VERİRSİNİZ)
    • GÜVENLİ E TİCARET AÇABİLİRİM
    • VEYA PARAYI GÖNDERİRSİNİZ BİSİKLETİ GÖNDERİRİM ÖDEME MASRAFI ÇIKMAZ (GÜVENİ DERT ETMEYİN)

GÖNDERİM SEÇENEKLERİ

• İSTEDİĞİNİZ HERHANGİ BİR KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDEREBİLİRİM TAVSİYEM ARAS VEYA UPS OLACAKTIR YADA PTT NERDEN DERSENİZ DAHA UYGUN OLUR.
    • KAMİL KOÇUNDU SANIRIM BİSİKLETİ OTOBÜSE VERİP GÖNDERME GİBİ BİR HİZMETİ VARDI O ŞEKİLDE DE GÖNDEREBİLİRİM.
    • DAHA ÖNCE BİSİKLET GÖNDERMEDİM OYÜZDEN BİLMİYORUM PEK SEÇENEKLERİ AMA SİZİN DAHA İYİ BİR FİKRİNİZ VARSA ÖYLEDE YAPABİLİRİZ MAKSAT KAZASIZ BELASIZ ALIŞVERİŞ YAPALIM AKLINIZ KALMASIN
    FOTOĞRAFLAR

2. hvlx

hvlx Yeni Üye

Adı:
    Abdullah
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bisiklet agirmi kac kilo