Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi wap

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ÖZHAN GÖFNER tarafından paylaşıldı.

1. ÖZHAN GÖFNER

ÖZHAN GÖFNER Yeni Üye

Seviye:
    uzun zamandır sağlam bir bisiklet arıyordum ve bianchi wapta karar kıldım, dün akşam da aldım. bayi son kontrolleri yapıp eve teslim etti. teslim ederken de disklerden hafif bir sürtme sesi geldiğini söyledi. 2 hafta sonra parçalar yerine oturduktan sonra bakıma getirmemi o zaman bu sorunla da ilgileneceklerini söyledi. ben de tamam dedim. bu sabah bisikletle ilk sürüşümü yaptım. bayinin dediği gibi ön ve arka tekerlekten sesler geliyordu az da olsa. bir de bana bu sürtünme sesiyle beraber bisikletin yavaşladığı hissi geldi. hızlandıktan sonra bisikleti akışına bıraktım ve normal dışı bir yavaşlama hissettim. bu durum normal midir, her bisiklette olur mu? bu şek,lde 2 hafta dahabineyim mi, yoksa servise mi götüreyim? yardımcı olursanız sevinirim...

2. başar akten

başar akten Kıdemli Üye

Seviye:
    o sürtme sesi sürekli az da olsa frenli gidiyor olduğunuz anlamına geliyor hocam.
    mekanik diskler kolay ayar tutmuyor ama ayar yapması çok kolaydır.. kaliperleri biraz inceleyin sabit balatayı bir alyanla ileri geri oynatabilir, hareketli balatayı da fren kolundan bile ayarlayabilirsiniz :)

3. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    :) normaldir.Ama sürtmemesi gerekir :) yapmak zorundalar.Götür bayiye.

4. emre karakoç

emre karakoç Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu ara da hayırlı olsun. Wap kullanan biri olarak Wap'ın hiç bir yerine değil ama kadrosuna kefil olurum. Attığım onca takladan sonra:)

5. ÖZHAN GÖFNER

ÖZHAN GÖFNER Yeni Üye

Seviye:
    hepinize teşekkür ediyorum bilgileriniz için. bugün 13 kmlik bir kullanım alanım oldu. arka tekerlek sola yakın ve ayaklığa sürtüyor. perşembe günü ilk bakıma götüreceğim heralde. diğer sorunlara ek olarak bir de bu çıktı:D

6. ÖZHAN GÖFNER

ÖZHAN GÖFNER Yeni Üye

Seviye:
    emre kardeşim sana da geçmiş olsun. ben o kadar takla atsam heralde bisiklet de parçalanır ben de paçalanırım:D