Bianchi TROY ile dün yaptığım turdan sonra ufak karaler -BURSA-

Scudo

DreamerMRLG

Daimi Üye
Tepki
46
Kadro ve Renk hoşuma gitti :D Güle güle kullan - detaylı bilgileri bekliyoruz :D

Tepki
20
Bisiklet
Specialized
Selamlar ...
Oyy.. kıyamam :) Birde kenidi halinizi çekseydiniz keşke, çamurda kullanım sonrası örnek teşkil etmesi bakımından benim gibi heves edip çıkamayanlar için :)

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Bisiklet sisteminden kısaca bahsedeyim;
Kadro Alüminyum 6061 HF / Entegre Maşa Yatağı
Maşa SUNTOUR 26"SF10 XCM PM. RL 100mm
Jant 26/559X19 BYTE Disk Çiftkat Alüminyum Siyah 32H-
Lastik SCHWALBE 26X2.10 54-559 BLACK JACK LITE SKINE PP
Vites Shimano Deore 27 Vites
Fren ÖN - Arka: HİDROLİK Disk "Shimano" AM595 Rotor KSMRT53, 160mm
Sele SELLE ITALIA Q-BIK FLOW Siyah

D

Domestik

Misafir
Helal olsun kardeşim hayırlı pedallamalar. Ben de Cuma günü inşallah Troy'uma kavuşacağım. Benimki de bunun mavi kadrolu olanından, 2011 model. Siz ne zamandır kullanıyorsunuz? Genel anlamda memnun musunuz bisikletten?

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
@Ahmet.KOÇ

troylar, whistle hydroformed kadrolar ile aynı sadece tasarımları değişik 6061 alaşımlı kadro biraz ağır kadrolar arasında yer alıyor iki bisikletide yakın arkadaslarım kullanıyolardı hiç bi sorun sıkıntısı yok memnun olunmuycak tek farkları modellerinde göre 7005 kadrolardan hissedilir derecede ağır. birde gidon gidon bogazı ve sele borcuları byte marka oldukca ağır ve ince tip kullanıyorlar. geri kalan bisiklet işte pedalı falan var :))

• Beğen
Tepkiler: Domestik
Tepki
156
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
mtb bisiklet ile çamurlardan çamurlara geçmek gibi bir şey yok. ah bide evde annem ah ne güzel eğlendin mi yerine gene mi kirlettin üstünü yahu daha dün yıkadım çamaşırları gibi şeyleri söylemese :)

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Şu tür bisikletleri asfaltta temiz temiz, düz yolda gitmek için kullananları hiç anlamıyorum. Amacına uygun kullandığınız için tebrik ederim :D

Enes nlfr

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Bianchi
@Ahmet.KOÇ
Hocam bisiklet çok sağlam şuana kadar girmediğim yapmadığım inişler kalmadı bisiklette tık yok. Özellikler deore set olduğundan çok fark ediyor onu söyleyim o kadar çamurlandır bisiklet sistem ama tıkır tıkır vitesleri geçirdim. Yanımdaki arkadaşlarda Acera. Alivo varken vites atamadılar. Ama deore işte takır takır geçti. O çamurda oldu bisiklet 20 kg zaten çamur rampada herkez elinde gidiyor benımkı tıkır tıkır ustunde ilerliyorum. Çok sağlam tavsiye ederim. Herkeze bol çamurlar ;)

• Beğen
Tepkiler: Domestik

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
mükemmel bisiklet dağ bisikletinin hakkını vereceksin

Ege Örs

Üye
Tepki
24
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Renklerini beğendim ama yazım hatası yapmışsınız. "Karaler" nedir?