Bianchi Troy hakkında

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Selamınaleyküm bianchi troy almayı düşünüyorum fakat aklımda sorular var

Ağırlığı nedir?

Troy kullanıcıları iyi ve kötü yönlerini söyleyebilirmisiniz

Scudo
Tepki
27
hoş bir kadroya sahip ağırlığı yaklaşık 13.5 kg.Komponentleri başarılı.Örneğin vites sistemi shimano deore frenler aynı şelikde shimano deore M595 hidrolik fren.Aynakol ön arka göbekler tamamen shimano marka.Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum.tavsiye edebilirim.

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
walla hiç düşünme diyecem ama sen bilirsin beyaz yada gümüş rengi olanı wardı sanrm o kadroların fakat sınırlı sayıda bulabilirsen cok güzel Salcano 255 SRD bu sitedeki rengi o kadar hoş gelmiyor bana ama eğer bunuda elersen carrarolara kesinlikle bak ben de salcano kullanıyorum güzel bisikletler :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Teşekkürler fakat carraro lar bana pahalı geldi.Peki salcano kadroları nasıldır forumda okuduğm kadarıyla müşteri hizmetlerinden ver servisinden herkes şikayetçi.

KIVANC YILMAZTURK

Daimi Üye
Tepki
183
Walla benim servisim cok iyi hatta araba vurdu arka jantım kırıldı göbek zarar gördü götürdüm servise yolladık 5 kurus para almadan arka jant değişti hiç bir sorunda ckmadı sadece 1 hafta kadar binemedim bisiklete her konuda da sonuna kadar işini yapan birisi yani hiç bir sorunum yok ayrıca direk salcanoyu aradığımda da bu bu sorunum oldğunu söylediğimde yetkili servisinize götürün eğer sorunu çözemezlerse bize yollasınlar gerekeni en kısa sürede yaparız diyorlar gayet iyiler yani bu servis problemleri çekenler ne konuda çekiyormus bilmiyorm valla tam fiyat performans bisikleti kadrolarıda güzel fakat tek kötü noktası bazı bisikletlerde aşırı salcano yazsı başka bi kötü yanı yok :D gayet memnunum yani bisikletimden..

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim yorumunuz için şuan 1100 liraya alınabilicek en iyi donanımlı bisiklet salcano 255 srd.sadece içimde şüphe vardı oda gitti artık 2 hafta içinde alıcağım işalalh