Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Bianchi Trophy 230 TL

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında Mustafa ÖZKARA tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:

Merhaba arkadaşlar,

Bisiklet Bianchi Trophy model bisiklettir. Ancak bu yaz bisikletin aşağı yukarı tüm çekiş sistemini değiştirdim. (Aynakol, ön aktarıcı, arka aktarıcı, jant seti.) Aynakol olarak Altus serisinden M-311 48 dişli aynakol mevcuttur. Vites kolları 3x7 Shimano Revoshift'tir. Fren bacakları ve Fren kolları Alhonga markadır, fren pabuçları Shimano'nun kartuşlu modeline geçirilmiştir. Arka aktarıcı Shimano TX modelidir, ön aktarıcı 48 diş uyumlu Shimano'dur.

Bisikletin selesini de geçtiğimiz yaz 50 TL'ye Selle Royal'in ICS modeli ile değiştirdim. Düşüşler sebebiyle küçük yırtıklar oluştu. Ancak dileyene yırtıksız orijinal selesini de verebilirim. Ama ben ICS selede daha rahat ediyordum. Tercih sizin.

Bisikletin üzerindeki jant seti de çok iyi durumda olup akort problemi çıkartmazlar. Akıcılığı çok iyi durumda olan Shunfeng göbekler üzerine, önde siyah çift katlı çember, arkada ise çift katlı beyaz Alexrims çember bulunmaktadır. Jant setinin üzerinde, 1,5 kalınlıkta yol lastiği bulunmaktadır.

48 dişli aynakolu, akıcı göbekleri, sağlam çemberleri, ince lastikleri ile şehirde ve orta uzunlukta turlarda problem çıkartmayacak bir bisiklettir. Kayseri içi ve çevre iller elden teslim olabilir, diğer durumlarda otobüs ile gönderim yapılabilir. (Karşı taraf ücretini ödemek koşulu ile.)

Fiyat: 230 TL

Selamlar...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.