Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi track

Konu, 'Bianchi' kısmında sakaci23 tarafından paylaşıldı.

1. sakaci23

sakaci23 Yeni Üye

bianchi track hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar sağlam bisiklet olarak tavsiye edebilirmisiniz

2. buda kim

buda kim Yeni Üye

o bisiklet benim de çok dikkatimi çekmişti ama foruma üye olduğumdan beri kron ve sedona markalarıyla ilgileniyorum. bende sende bi göz at bu modellere

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisiklet yorumunda "buda kim"e katılıyorum.

Benim de kendisine bir tavsiyem var;
    www.dahianlamindakideayriyazilir.com ;) Kendi iyiliğin için... Konuyla ilgili bir değişiklik yapmak için adminlere baş vurabilirsin.

4. Karakartal Platton

Karakartal Platton Forum Bağımlısı

Seviye:
    Daha önce Bianchi'nin böyle bir modeli olduğunu duymamıştım.

5. heisenberg3910

heisenberg3910 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben şu anda track kullanıyorum.caddede süreceksen dağılmaz ama dağda süreceksen garanti veremem:D.düşündüğümden sağlam çıktı.ama bianchiyi önermem.paranı riske atma:)

6. baltazar11

baltazar11 Aktif Üye

Seviye:
    malum markaya bence para yatırma... adamlar o kadar cazgır ki buradaki bianchi ile ilgili problemleri olan arkadaşların açtığı başlığı bile hukuk kararıyla kapattırabildiler... yani düşün artık ya biz yanlışız(ki mümkün değil) ya onlar çok..... anla artık gerisini...:)

7. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    forumdaki kimse bianchi önermez bence çünkü bianchi artık kalitesini düşürdü.ilk geldiğindeki aliminyum kadrolu parçaları güzel ve verdiğiniz paraya değecek bisikletleri vardı fakat türkiyedeki fabrikası kaliteyi 2. plana atıp kârı 1. plana aldılar ve halk önceki bianchiler güzel diye hala onlara güveniyorlar.fakat onlar insanların bu iyi niyetini suistimal ediyorlar.inşallah ileride anlarlar bianchinin ne olduğunu yıllarca insanları nasıl dolandırdığını.yani bianchiye para yedirtmektense kron,sedona gibi yerli yatırımcılara para verip kaliteli bisiklet alın derim...