bianchi tdl 1200 yardım

saidogan

Üye
Tepki
1
tdl 1200 almayı düşünüyorum profosyenel değilim ama yıllardır amatör olarak kullanıcıyım şehir içi ve dağda gezmek niyetiyle alıyorum daha önce kullandığım marka olduğu için bianchi ye baktım.sapancada oturuyorum rahatça gezmek için tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum

(link)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Kol
Scudo

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
mekanik disk olması iyi değil , V fren ya da Hidrolik olan modellere bakın :)

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
O parayı Bianchi'ye vermeyin derim. Bianchi eski bianchi değil. Buradaki bisikletlerin orjinal avrupa bianchiler ile alakası yok. Carraro 436 Daytona'yı bir inceleyin...Kadro olarak da Donanım olarak da çok daha iyi...

(link)

saidogan

Üye
Tepki
1
carraro bisikletin dağıtımında bi sorun var hala izmit e gelmemiş o yüzden salcano nun iki modelini söylediler karar veremedim
(link)
(link)
yoksa carraro 436 dytone mu bi yardımcı olursanız
(link)

Ersin Erbeden

Forum Demirbaşı
Tepki
234
Bisiklet
Carraro
@Oguzhan.Pilgir

Ön yargının sebebi ne acaba.Adamlar paraya göre bisiklet üretiyorlar ne güzel işte.Ucuzuda var pahalısıda dandiğide var çok çok iyiside.Kaldı ki Carraro da bianchi türkiye nin elinden çıkan ürün ne farkı var.Yani bisikleti kötü yapan etken nedir?Ezbere konuşmak mı hakikaten bilmediğimiz birşey bilmek mi?.Tüm Bisikletlerin sadece etiketi ve kadrosu farklı, sonuçta üzerindeki malzemelerin hepsi Shimano, Suntour, Sram gibi firmalar tarafından üretilen ortak parçalar.Firma kadroyu iyi yapıyorsa ki çoğu firma fason üretir o bisiklet alınır, binilir.

onur tuna

Daimi Üye
Tepki
128
Bisiklet
Salcano
@saidogan

saidogan ben dün aldım bisikleti ve incelememide yazdım mutlaka oku derim çünkü bende sana yakınım (Kocaeli) ve sakarya-kocaeli bölgesinde maalesef çeşit yok. yazıyı bir oku ve kafanı iyice netleştir. burada herkes yardımcı olur sana