Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi SPIDER 401 AL.

Konu, 'Bianchi' kısmında ismail melih köksal tarafından paylaşıldı.

1. ismail melih köksal

ismail melih köksal Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba. Yaşım 16 ve yeni bir bisiklet almak istiyorum. Bianchi Cobra düşünüyordum fakat burda okudugum kadarıyla çift süspansiyonlar berbatmış:) bende bianchinin diğer bisiklerine baktım ve bunu buldum . Tek süspansiyon ve alüminyum fiyatıda 436 TL almalı mıyım? bisikletler hakkında pek bilgim yok sadece sürüyorum :) ayrıca küçükten beri bi bianchi hayali var bende o yüzden bianchi düşünüyorum :)

Teknik Özellikler
    Kadro Alüminyum 6061 1.1/8"
    Maşa Süspansiyon "HL-ZOOM" 1.1/8"
    Jant BYTE STRONG 24"X1.75 P26 ALÜMİNYUM .SİYAH 36H
    Lastik 24X1.95 53-507 SİYAH
    Vites SHIMANO TOURNEY SERIES - 21 VİTES
    Fren ÖN: MEKANİK DİSK SACCON -RDM 2.0 + ROTOR 160mm ARKA: V-Fren ALÜMİNYUM
    Sele VELO-VL-7075 SİYAH / BEYAZ

2. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Ülkemizde çoğu bisikletçide satılan, hatta hepsinde, orjinal italyan bianchi değildir, hepsi türk yapımı ve tasarımı türk bianchi şirketine ait bianchilerdir. Kötü mü hayır kesinlikle, ama o 300-400 tllik çift amörlü Bisikletleri yaparak acemi kullanıcıların gözünü boyamaktan başka birşey yapmıyorlar. İlla Bianchi alacam diyorsan söylediğin model vasat değil, ama sana tavsiyem Bianchinin özel serisine bakmandır. Veya Bianchi den vazgeç, Sedona veya Kronun fiyat/performans oranı oldukça yerinde başlangıç için Bisikletleri var onlara bak derim. Sedona Borla=Kron xc250 veya xc500< Sedona 711-721-741 = Kron XC1000< Sedona 751 = Kron xc2000< Kron xc4000 =Sedona 761-781. Başlangıçtan proyo doğru :) İki markadan, bu kadroların sadece alüminyum alaşım türleri farklıdır. Ama onun haricinde kadro dayanımları birbirine yakındır veya ciddi bir fark yoktur diyim ve Bisiklet üzerinde ki kompenentlerde önemlidir. Kompenentlere göre Bisikletlerin değeri artıp azalacaktır. :)

ismail melih köksal bunu beğendi.
  3. ismail melih köksal

ismail melih köksal Yeni Üye

Seviye:
    Kron bisiklet samsunda bulacağımı pek sanmıyorum. ayrıca bütçemde 450tlyi geçeceğini sanmıyorum. Bianchiyi çok kötülemişler sitede ne yapcagımı bilemedim:)

http://www.salcano.com/d24.asp bi arkadaşda bu bisikleti öreniyor

4. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    450 liraya en temizi sedona 701.