Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi speed2000

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında ESER ONBAŞI tarafından paylaşıldı.

1. ESER ONBAŞI

ESER ONBAŞI Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkese selamlar,bende speed 2000 var amatör olarak bile yapamıyorum bu sporu ama bisiklette bazı değişikliklere gerek duymaktayım.
    öncelik olarak lastik değişimi rampa aşağı hızlanmam gerek tam tersi frene gerek kalmıyor bunları değiştirmem lazım.Ben bunları hangi tür lastiklerle değiştirmem gerekir incemi yoksa kalın yol lastiğimi,2.ncisi ön disk ama memnun değilim bunuda değiştirmelimiyim sizce ucuz yollu parçalar almak istiyorum nereye bakabilirim..

2. Umut Kılınç37

Umut Kılınç37 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ön disk freni v-frene çevirmek istiyorsanız maşanın değişmesi+fren bacakları+pabuçlar gerekiyor buda 100 lira civarı tutar.Lastikler ise süreceğiniz yerlere bağlı eğer sadece düz yolda sürecekseniz kışın yaklaştığınıda göz önüne alırsak 1,75 dişli lastik işinizi görür.

3. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    selamlar, speed 200 de maşa v fren uyumlu 2 adet pabuçlu fren bacağı almanız yeterli... dış lastik tırnaksız 26 x 1,75 - 1,90 michelin veya rubena bakarsanız uygun olur...

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Ucuz yol lastiği istiyorsan 1.50 rubena alabilirsin. Ben bir ara kullandım yaklaşık 350+ km yapmıştım arka lastik biraz çabuk eriyor. Bundan sonrada marathon'a geçtim, şuan bisiklet 1349km de arka lastik halen sağlam ve hiç patlamadı. :)

5. ESER ONBAŞI

ESER ONBAŞI Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar teşekkürler herşey için