Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi speed 3000 hakkında yardım

Konu, 'Bianchi' kısmında fatomantik tarafından paylaşıldı.

1. fatomantik

fatomantik Yeni Üye

Seviye:
    Bütcem kısıtlı ve baslangıc bisikleti olarak bianchi speed 3000 düşünüyorum acaba bisiklet hakkında ne düsünüyorsunuz şimdiden teşekkürler :)

2. ÖzerFurkan

ÖzerFurkan Üye

Seviye:
    benimde bütçem kısıtlı bende düşünüyordum ama kimse tavsiye etmiyor çünkü çelik kadrosu var . Aynı fiyata neredeyse Salcano NG250 26V sanıyorum var bende alıcam herkezin önerdiği bir bisiklet hidrolik freni yok ama yeni başlıcaksan ideal bir bisiklet oldugunu düşünüyorum tabi alimiyum çelik kadroya göre daha hafiftir alimünyum kadro bak , birde Kron diye bir marka var xc250 sanırım onada bak bütcenle bir sanıyorum bisikletlerin fiyatlarını sitesinden bak ama o fiyatlar eskidir daha ucuza satış noktasından alabilirsin .

3. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Öncelikle çelik kadro konusunda kafanızdaki ezbere bilinen klişeleri atın. Bu ayardaki bisikletler içinde çelik-alüminyum arasında ağırlık farkı olmaz diyebilirim ki benim alü kadro 419 um bile 14,5 kilo, eksi Speed im 15 kiloydu.Bundan dolayı bu konuyu kulaktan dolma konuşmaya gerek yok. İkinci olarak speed serisi fiyatına gayet uygun bir model. Maşa kötü diyeceğim ama 400-500 liralık bisiklete 100 liralık maşada takmazlar bu konuyuda geçelim. Speed serilerinde disk fren modeller var, bunlar alınmaz demiyorum ama inanın V-fren mekanik diske göre çok daha yumuşak ve rahattır.Mekanik diskin tek avantajı olaki hidroliğe geçersiniz, fazladan parça masrafından kurtarır ( göbek,rotor gibi). Carraro'nun da Salcano'nunda emsal bisikletleri var, fiyat ve ekipman hemen hemen aynı. İçinin ısındığı rahat ettiğin modeli rahatlıkla alırsın, yolda da bırakmaz pişman da olmazsın.

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Hiç sorma ya. Burda biri suluk alıyor, suluk kafesi alıyor ağırlığını soruyor :bilmiom: Bu bisikletlere kaç kilo yük yükleyip uluslararası, şehirlerarası turlara çıkanlar var. İş bizde bitiyor arkadaşlar. Pedalı çevirecek olan biziz... Pro anlamda bu işi yaparız 3 binlik-5binlik bisiklet bakılır tamam biraz bakmak isteriz kilosuna şekline şemaline. Takmayın şu bisikletlerin kilolarnı şu kadar. :in:

5. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Alü kadro sevdasına NG650 altın çağını yaşadı bu sene :D

6. Emircanbilildurgan

Emircanbilildurgan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba ben bu gün bi bianchi speed 3000 gördüm ve 400 tl gibi bi fiyatı vardı acaba bu bisiklete deyermi
    Ve ben bunu aldıktan sonra başka maşa taksam olurmu ? Cevapladıgınız için teşekkürler