Bianchi Speed 3000 Aldım, Hata mı ettim ?

Tepki
3
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yorumları okudukça hata yaptığımı düşünmeye başladım. 500 TL bütçem vardı, XC 250 ile arasında gittim geldim ama sonucunda Speed 3000 aldım. Ağırlığı bir kenara koyup değerlendirsek, çok mu kötü bir seçim yaptım ?

• Beğen
Tepkiler: Zuhtuc
Scudo

MuhammedErkan

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Hayırlı olsun. Öncesinde sorsaydınız daha farklı cevaplar alabilirdiniz. Ama almışsınız çok da kötü bir tercih sayılmaz. Keşke alüminyum kadrolu alsaydınız. Bir müddet binersiniz ihtiyaçlarınıza cevap vermiyorsa satar yenilersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tolga Altuğ

Automathx

Daimi Üye
Tepki
80
Bisiklet
Salcano
Speed 3000'in ağırlığı gerçekten çok fazla bir kenara koyup değerlendirisek Kron xc 250'nin kadrosu 7005 aliminyum speed'in kadrosu 6001 aliminyum bunuda göz önünde bulundurarak kötü bir seçim yapmışsınız saygılar...

• Beğen
Tepki
3
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Peki arkadaşlar iade etme şansım var mıdır ? Bisikleti 3 gün önce aldım, Bianchi yetkili servisinden.

Onur Özgün

Aktif Üye
Tepki
59
Kapıdan satış ya da mesafeli sözleşme olmadığı için hukuki olarak iade etme şansın yok diye biliyorum. Satıcı kabul ederse bilemem tabi...

• Beğen

Ali.K

Forum Bağımlısı
Tepki
488
Bende iade alacaklarını pek sanmıyorum ama bisiklet o kadar da kötü değil vitesleri falan kolay kolay sorun çıkartmaz.İlerde bisiklet yetmemeye başlarsa değiştirirsiniz.

• Beğen

Onur Özgün

Aktif Üye
Tepki
59
Hiç düşünmeden istediğiniz her yere gitmek için bir fırsat bence de... İyi bir bisiklet alınca ne bir marketin önünde bırakabiliyor ne de incinecek korkusuyla dağa taşa vurabiliyorsunuz...

Mesut C.

Forum Demirbaşı
Tepki
179
Bisiklet
Merida
@Onur Özgün

Arkadaşım 150-200 liralık bir bisiklet değil. 500 TL'lik. Kron'dan biraz daha düşük diye ( halbuki Bianchi ) market bisikleti yaptınız. :)

• Beğen
Tepki
3
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yorumlarınız için teşekkür ederim. En azından 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum bu bisikleti, o yüzden ileride üzüleyim, sıkıntı yaşayayım istemiyorum. :)

bayramtok

Aktif Üye
Tepki
135
Merhaba Tolga,
Bisikleti almışsın, eminim ki şuan kararsız olsanda alırken bir yerlerini begenerek almışssındır. Bu noktadan sonra yorumlara bakarak pişmanlık duyacagına, amatör bir bisiklet kullanıcısı olarak bisikletinle iyi ve güzel vakit geçirmeye bak. Kaldı ki seni mutlu edecek olan yalnızca bisikletinin markası, agırlığı ya da kompananetleri degildir. Elbette bunlar artılar fakat seni asıl mutlu edecek olan bisikletinle geçirdiğin güzel anlar.
Bisikletin hayırlı olsun.

Tepki
3
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@bayramtok

Teşekkür ederim. :)

Sait Hislioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
212
bence krona göre daha iyi bir seçim yapmışsın. güle güle kullan pişman olmassın bence, bianchi sonuçta:) donanımdan çok görünüşe önem veriyorsun anladığım kadarıyla, aynı benim gibi.

• Beğen

Atıl Güven

Forum Demirbaşı
Tepki
243
İsim
Atıl Güven
Bisiklet
Focus
hayırlı olsun.Yine güzel bisiklet ama Keşke kron alsaydınız

• Beğen