Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Speed 2000 Kullanan Var mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emrah Y tarafından paylaşıldı.

1. Emrah Y

Emrah Y Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhabalar, 1 ay kadar önce eşime Bianchi Speed 2000 aldık. Aldığımızda ön disk frene sürtme yapıyordu. Servisi bir süre sonra açılır dedi ama hala çok az da olsa ses geliyor. Servis söylüyorsa doğudur tabi ama bisiklet çok yavaş gidiyor. Bende 28" Nero var, onunla kıyaslayabiliyorum. Tabi boy farkından dolayı biraz yavaş olacak ama bu en yüksek viteste bile benimkinin 6. vitesindeki hızına ulaşamıyor. Neden olabilir? Kullanan varsa, hız konusunda şikayeti var mı, bilmek isterim. Teşekkürler şimdiden...

2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Servis söylüyorsa doğrudur diye bir şey yok. Siz servise bir daha götürün. Bir süre sonra sorun devam ettiğine göre, servisin ihmal ettiği bir şey var demektir.

Emrah Y

Emrah Y Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Götüreceğim bugün yine ama alacağım yanıtı tahmin ediyorum. Servisler de garanti kapsamındaki sorunlarla pek uğraşmak istemiyorlar doğrusu. Bu arada bu modelin aynısını kullanan var mı?

4. Oğuz22

Oğuz22 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Servis doğru söylüyor bakın bende ilk aldığımda diskten sesler geliyordu ve bisikleti yavaşlattığını hissediyordum bunun sebebi diskin yeni olması aşınmamış olmasıdır. Keyifli Pedallamalar.

Emrah Y bunu beğendi.
    Emrah Y

Emrah Y Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Sağolun, ama dediğim gibi 1 ayda gitmez mi bu ses? Bugün gittim servise tekrar, denedi bisikleti ve hiçbir sorun yok dedi. Bunun yapacağı hız bu kadar dedi. Galiba satışa koyacağım bu bisikleti.