Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi smart

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sarper semiz tarafından paylaşıldı.

1. sarper semiz

sarper semiz Yeni Üye

ben bianchi smart markalı bisikleti almayı düşünüyorum sizce nasıl bir bisiklet tavsiye edermisiniz yorumlarınızı bekliyorum

şimdiden teşsekürler :in:

2. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    şehiriçinde turlar yapıcaksanız yani günlük kısa gezmeler yapıcaksanız size ideal bir bisiklet :) ama yok ben şehirler arası yolculuk veya kamp falan yaparım diyorsanız birazdaha üst modellere bakmanızı tavsiye ederim :)

Fiyat bütçenizide yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz :)

sarper semiz bunu beğendi.
  3. sarper semiz

sarper semiz Yeni Üye

ya bianchi modellerinde astro ve lock modelleride var ama onlar fiyat olarak daha ucuz binachi ozel seri var birde onlarada bütcem yetmiyor yani o bisikletin kalite durumunu soruyorum nasıl iyimi sizce

4. Orhan ATAK

Orhan ATAK Aktif Üye

Seviye:
    anladım, dediğim gibi eğer kısa mesafeli turlar yapıcaksanız o bisiklete güvenebilirsiniz yani kaliteli (kısa turlar için), ama ben o bisikletle şehirler arası tura çıkmamaya çalışrım :) bence siz biraz daha bütce ayırıp özel seriye doğru adım atın ;) veya whistle kron sedona gibi modellerede yönelebilirsiniz :)

5. Adem Sönmez

Adem Sönmez Aktif Üye

Seviye:
    Genelde bisikleti aldıktan kısa bir süre sonra kullanım mesafesi artıyor. İşte aldığınız bisikletin malzemesi o yolda kendini gösteriyor. O zaman o çok sevdiğiniz bisikleti parçalayaasınız gelir.