bıanchı SLR yardımm??

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
arkadaşlar malesef talihsz bir kaza sonucu bisikletim kullanılmaz hale geldi.yeni bir bisiklet alıcam ama peşin para imkanım yok yani taksitle olablir..bizm burdada bıanchı SLR yol bisikletini uygun taksitle veriyolar sizce ne yapıyım alıyımmı yoksa paramı biriktip peşin olarak bşka bişimi alsam ( bu arada yol bisikletlerine hayranlığım var nedense mtb istemiyorum)şimdiden teşk.

Scudo

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Öncelikle geçmiş olsun.Bianchi SLR 200'den bahsediyorsunuz sanırım.Bana göre Türk Bianchi'den alınabilecek 2 bisikletten birisi budur.Diğeri de dağ bisikleti olan Ultimate.Bu durumda SLR 200 almak güzel bi seçim olur.

• Beğen
Tepkiler: aykutozalan

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Ben SLR 200 kullanyorum. Hiç bir şikayetim yok. Tavsiye ederim. Ne kadara ve kaç taksitle veriyorlar.

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
820 liraya veriyorlar 10 taksit ayda 82 lira bana uyan bi fiyat yani bide yol bisikleti istediğimi düşünüersenz ii bi seçimmi ??:rolleyes: bu arada kulllanan biri olarak biraz teknik özellklernden felan bahsedermisinz ..teşk.

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
kardeş bence hiç yanaşma biraz daha biriktir hiç olmasa sedona 411 al bu türk biyankisine hiç yanaşma iyi araştır ve hiç almanı tavsiye etmem eski bir yol bisikleti sporcusuyum bende az daha biriktir güzel bir bisiklet al boş ver abi bu dedğini sedona 411 e bak trek 1200 bak yada meridalar gelmiş onlara bak bunlar biraz daha pahalı ama hiç olmasa parana değer yarış koşarısn ayrıca 2. el araştır güzel uygun fiyata bisiklet bulabilirisn salıkla kal bu konu için bence forumda mustafa içdağ abiye danış kesinlikle

not:bak 2. el bölümünde scott var bir tane hakkem adlı üye satıyor bence kaçırma

• Beğen
Tepkiler: aykutozalan

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
dedğim gibi benim peşin para imkanım yok yani sizin dedikleriniz bana olmaz :D yani kullanan arkadşlar bi şikayetnn olmdğını sölüolar

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Bende yol bisikleti alırken başka markaları imceledim. Maddi imkan olarak yeterli iseniz, fiyatı daha yüksek olan bir dolu modeller var. Eğer fiyatı uygun olsun derseniz SLR 200 fiyatına göre harika bir bisiklet. Ben kullanıyorum ve bu yorumu bu bisiklette tecrübesi olan biri olarak yapıyorum. Bisiklete dah binmeden ve denemeden önyargı ile şuna yanaşma buna yanaşma demek adil değildir. Tabii ki Trek 1200 (2.534 YTL), Sedona 411 (965 USD) daha iyi modeller. Ama fiyatlarıda iyi. Eğer maddi yönden sorun yoksa Sedona 411 harika bir yarış bisikletidir. Eğer durum müsait değilse, SLR 200 size yetebilecek harika bir bisiklettir.

Tepki
2
Selamlar birde Merida 880 i incelemenizi öneririm fiyatı 500€ yani 875 ytl kaçkar bisikletin web sayfasına girerseniz inceleyebilirsiniz.

Şerif Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
756
Bisiklet
Scott
peşin para imkanının yoksa izmir gibi yerdesin seda bisiklette sedonada var merıdlarda var kaç taksit istersen yaparlar yada doruk bisiklet

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
herkeze yardmları için çok teşk. ederim özellkle suzunkopru arkadaşımıza çok teşk. siparişi verdim 1 haftaya kadar bisiklet elimde olur .. herkese bol pedallı günlerr

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Nasıl buldunuz? Ben çok zor bulmuştum, aman dikkat edin başkabisiklet göndermesinler. Mesela bisikletcim.com bana başka bisiklet kakalamaya kalktı da, iade ettim 30 x gidiş geliş = 60 ytl kargo parası da benden çıktı.

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
vala amcamın bıanchı sni aldıı yere gttm dedimki bi bisiklet sipariş etsem getirrmisinz dedim onlarda çok zor olduğunu söyledi ilk başta sezon kapandı dediler..bnde amcama anlattım amcam tanıyormuş oranın sahibini felan konuştu hallettk.

• Beğen
Tepkiler: suzunkopru