Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi slr 200 please help

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında runner tarafından paylaşıldı.

1. runner

runner Üye

Seviye:
    :) bu bisikletle uzun yollar katetmek istiyorum elverişli midir.yaris performansi nasildir.lutfen yardim.profesyonel filan deniliyo..

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Tam olarak nasıl bir bisiklet istediğinizi yazarsanız size yardımcı olmamız kolaylaşır. Yarışmak mı ,uzun turlar yapmak mı? Ve nasıl bir bisiklet arıyorsunuz? Bütçeniz, bisikletten beklentiniz, donanım arayışınız, spor tecrübeniz?...

Ayrıntılı bilgi verirseniz bu bisikletin size uygun olup olmadığı konusunda daha açık konuşabiliriz.

runner bunu beğendi.
  3. kona

kona Yeni Üye

Seviye:
    kardeş sedona 411 marka biiskleti araştır bence buna hiç yanaşma derim

4. runner

runner Üye

Seviye:
    istegim uzun turlar yapmak donanım olarak iyi bisiklet ariyorum fiyat araligi 1 1.5 milyar olabilir.kosu sporuyla ugrasiyorum.3 4 yildir.yaş 18 boy 1 70

kesinlikle yol bisikleti olmali

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:

Donanım olarak iyi bir şey arıyorsanız 1.5 milyara zor derim. Ve kesinlikle Bianchi SLR tavsiye etmem. Ama aynı markayı yurt dışından getirtebilirim diyorsanız ne âla...Çünkü iyi bir donanım için örneğin minimum Shimano 105, bunun için de aşağı yukarı 2.500 ytl gerekebilir.

Mesela:

http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,1927,DeltaBisiklet,1776

Bütçenize yakın bir şey derseniz de mesela şu:

http://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,2102,DeltaBisiklet,1906

İkisi de yol bisikleti; ama donanım ve malzeme kalitesi yükseldikçe fiyat ciddi şekilde artıyor. Yol bisikleti olarak Cannondale oldukça tercih ediliyor; ama bütçeyi de gözden geçirmekte fayda var.

runner bunu beğendi.
  6. bicylerace

bicylerace Kıdemli Üye

Seviye:
    Bende Slr200var arkadaşım ama açıkçası pek bir araşırma yapmadım zaten eskişehirde bi o vardı imkanın varsa tüm markaları bir dolaş nette TREK,CANNONDALE,SCOTT,CORRATEC'E önce bir bak sonra diğerlerini düşün BİANCHİ servis ve yedek parça teşkilatının bu model için hiç bir avantaj olmadığını gördüm 8 servis dolaştım hepsi umursamaz tavırlı tüm problemlerim duruyo.Bianchiyi en son tercihine koy.Bide kadro boyu seçeneğini bu modelde bana hiç sormamışlardı yok sanırım.

runner bunu beğendi.
  7. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    zaten o bisiklet manisada üretiliyor bildğim kadrı ile duyduğum kadrı ile hiç yanaşma derim

runner ve bicylerace bunu beğendi.
  8. OkanAyaz

OkanAyaz Kıdemli Üye

Seviye:
    1.5 milyar hiç de fena bir bütçe değil. Seni tatmin edecek bir alternatif var.

Şu linke bir göz at.

http://bisikletforum.com/showthread.php?t=24784

Bu kadroyu 105 , tiagra karışık bir donanımla toplayarak iyi bir makinaya sahip olabilirsin.

runner bunu beğendi.
  9. chaos

chaos Yeni Üye

CANIM nie önermiyosunuz slr 200 ü
    ben kullanyorum çok ta memnunum.
    hem bu adam profff.diil ki yeni başlıyo bunları bence göz önünde bulundurunnn

10. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    valla ben slr 200 umden memnunum başlangıç için iyi bişi bence ama elinde nakit varsa ikinci el daha ii bişiler alabilirsin

11. Murat Çiftci

Murat Çiftci Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet bende SLR 200 kullanıyorum.Fena değil,başlangıç için uygun diye düşünüyorum.Servis ağı kötü haklısınız.Kadro boyuda standarttır.54 CM.dir.Fakat 1.500YTL civarı ikinci el daha mantıklı olabilir.

12. jankat

jankat Aktif Üye

Seviye:
    1 1.5 milyar aralığındaki bence en iyi fiyat-performansa sahip bisiklet sedona 411.