Bianchi SLR 200 KAÇMAZ...

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
SIFIR aldım, maximum 50km yol yaptım, sıfır SİGMA 906km saati, WELLGO Pedal, ZEFAL suluk takviyesi yapıldı. 3 tane bisikletim var, sıra gelmedi demeyelimde, inanın sıfır olunca kıyıpta binemedim:) Kırmızı beyaz olması içinde 25gün beklemiştim. Binicisine anlayana KAÇMAZ. PROFESYONEL kullanıma uygun FULL Bianchi SORA sistem, çiziksiz lekesiz emsalsiz temizlikte YOL BİSİKLETİ.
750TL

Lütfen yorumlarla konu kalabalığı yapmayalım, thy4atour@hotmail.com / 536,3648464 yada Özelden mesajlarınız ile ulaşabilirsiniz bana.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
arkadaşlar bisikleti alırken bende paşa abinin yanındaydım bizzat test ettim çok güzel pro bir bisiklet çizik yok inanın bana gözü gibi bakıyor bisikletlerine fiyatı da uygun kaçırılmicak temizlikte sıfırı alana kadar bunu alın kÂra geçersiniz

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Özel mesajlara teşekkürler ederim arkadaşlar. Buradan cevaplıyorumki tekrar sormak zorunda kalınmasın.
Öncelikle şunu belirteyim SLR 200 artık satılmıyor, aynı SORA donanım şimdi SLR 900 olarak 'özel seri' grubunda satışta ve peşin fiyatı 1.220TL.
Kadro boyu Bianchi yollarda standarttır 28" geçer, diğer bi deyişle 52cm dir.ve ALÜMİNYUMdur.
Resimdeki bisikletin ise sele borusu 18cm kaldırılmıştır, benim boyum 1.85cm (sanırım daha açıklayıcı oldu)

ahmett.01

Daimi Üye
Tepki
76
2 ay kullanılmış tertemiz bir sedona 711 im var.takas etmek istersen üstüne de para werirrm???

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
teklifiniz için teşekkürler, takas düşünmüyorum. nakit satılık. fiyatta çok hesaplı

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Özel mesajlara teşekkürler ederim arkadaşlar. Buradan cevaplıyorumki tekrar sormak zorunda kalınmasın.

Öncelikle şunu belirteyim, bu bisiklet SLR 200 olarak artık satılmıyor, aynı SORA donanım şimdi SLR 900 olarak Bianchi 'özel seri' grubunda satışta ve peşin fiyatı 1.220TL.

Kadro boyu Bianchi yollarda standarttır 28" geçer, diğer bi deyişle 52cm dir.ve ALÜMİNYUMdur.

Resimdeki bisikletin ise sele borusu 18cm kaldırılmıştır, benim boyum 1.85cm (sanırım daha açıklayıcı oldu)

Hesap ortada bence, SIFIRdan fazlası var bisikletimin. Yepyeni ve yarı fiyatına.

erkanfodul

Üye
Tepki
1
sıfırı 820 zaten bence fiyatın biraz daha kırılması lazım

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
Öncelikle şunu belirteyim, bu bisiklet SLR 200 olarak artık satılmıyor, aynı SORA donanım şimdi SLR 900 olarak Bianchi 'özel seri' grubunda satışta ve peşin fiyatı 1.220TL.

Hesap ortada bence, SIFIRdan fazlası var bisikletimin. Yepyeni ve yarı fiyatına

ext-sport

Üye
Tepki
5
abi valla yol bisikletinden pek anlamam ama biran öncede başlamak istiyodum benim bu gün bisiklette çalınınca bursada hard rock baya bi üzüldüm ama şuan buna merak sarmış durumdayım fiyatta değişiklik olabilirse daha yakın takip edebilirim ....

ext-sport

Üye
Tepki
5
bisikletim çalındı hard rock ama bunu almayı düşünüyorum ancaqk zaman alacağa benziyo fiyatla ilgili .başlamak için uygunsa yola daha yakındaqn ilgilenecem

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
'neuro' adlı üyemiz tarafından satın alınmıştır. hayırlı olsun kazasız bol pedallı günler.
mesaj gönderen tüm dostlara teşekkürler.