Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Shark

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında emre_cevahir tarafından paylaşıldı.

1. emre_cevahir

emre_cevahir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba ben bianchi shark kullanıcısıyım en azından ben öyle biliyorum :)

benim 2. bisikletim shark hediyegeldi 2008 yılında ve bayag eski olanlardandı temizdi ama zamanla baktım boyası filan çizilmiş eski şık görüntüsünü kaybetmiş kadroyu komple baştan boyattım sonra topladım ama nerden aklıma geldi bilmiyorum googleda bianchi shark diye arattım ama hep amortisörlü shark sf çıktı benim sorum gerçekte bianchi shark yok mu benim bisikletim çakma mı ? :((((

2. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bende de küçükken vardı bayan modelleri gibiydi ortası eğimli olanlardan , çok iyi bisikletti çok severdim onu sizin ki gibi amortisörsüzdü çok çabuk hızlanırdı ama çaldırdım az dayak yemedim sonra abimden asıl abimin bisikletiydi çok aradım sonra öyle bisiklet kıymetini bilin bisikletinizin :)

3. suatgecer

suatgecer Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    1997 de benimde bianchi shark modeli bisikletim vardı amortsör yokdu üstünde düz maşa, çelik kadro olmasına rağmen hafif geliyordu bana, 6 sene kullandım bir kere tamir yüzü görmedi :) sonrasında kömürlükten çaldılar malesef :( ilk aldığımızda 1 hafta üstünden inmemişdim sonrasında florya roma dondurmacısının önünde ayak kaslarım çekince taksiyle eve dönmek zorunda kalmışdım :)

4. Egehan Kardaş

Egehan Kardaş Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Benim bir arkadaşımda vardı Shark, Shark olduğundan emin değildi ama, Snake olabilir. Çelik kadroydu. 2013 ortalarında kadroyu sattığında 12 yıldır kullanıyordu bisikletini. NG650 kadrosu aldı bir tane, üzerine yavaş yavaş parçalar dizmeye başladı. Ben saygı duyardım onun bisikletine, kadroyu satma dedim ama sattı. Bizim arkadaş ortamının gazına gelip de yapmıştı zaten satma ve yükseltme işini, ama neyse ki pişman değil. Ben olsam saklardım kadroyu, hatırası var.

5. emre_cevahir

emre_cevahir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    İyi boyle bir modeli varmis bende 2008 den beri suruyorum 300km yi hic buyuk tura katilmadan gordum :D cok seviyorum ama masrafi artti git gide :(

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi