Bianchi Shape - Whistle 1053 V Çok kararsızım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Whistle 1053 V renkleri gerçekten çok güzel.Tercihim bu yönde.

Scudo

Fatih Çaçoron

Aktif Üye
Tepki
41
Whistle ´yi Secmeni Tavsiye Ederim.
Kompenantları Fiyata Göre Güzel. Cekici Bir Bisiklet. Tek Sorun 14.38 Kg Olması. Whistle Su Agırlık Sorununuda Cozerse 1-2kg Süper Bisiklet Olucaktır. Agır Olmasına Ragmen Genede Whistle Diyorum

• Beğen
Tepkiler: yaşar boz

yaşar boz

Üye
Tepki
10
galiba gönlüm whistle miwok 1053v den yana kayıyor. inşallah bisiklet bayramından önca bir seçi yapabilmek kısmet olur. herkese bol pedallı ve sağlıklı günler dilerim...

yaşar boz

Üye
Tepki
10
ama aslında forumda yazan başka bir arkadaş gibi aynı zamanda bianchi shape ve whistle 1053v arasında biraz da kararsızım. ikisini birde yakından göreyim bakalım hangisi kalbimi çalacak...

Emre Binme

Üye
Tepki
44
@yaşar boz

Şehir içinde arazi aracı kullanmaya benzetmek yanlış olmaz sanırım;)

Emre Binme

Üye
Tepki
44
@yaşar boz

Trek 7.0 a da bakmanızı öneririm, 700 lü rakkamlara çıkıldığında alternatif olabilir sizede;)

Tepki
0
kayseri de oturan arkadaş için söylüyorum, ben de kayseriliyim. bizim oralar için ben ce shape daha uygun. ama biraz şehir dışına çıkmak istiyorsan, örneğin hisarcık kıranardı gibi yerlere gidip stabilize yollara da gireceksen diğer bisiklet daha mantıklı.

yaşar boz

Üye
Tepki
10
@Özgür KARABIYIK

merhaba Özgür, ben de böyle bir kararsızlık yaşadığım için ne yaptığını merak ettim.bende yol bisikleti düşünüyorum. forumdaki arkadaşlar ise whistle 1053v yi öneriyorlar genellikle.
yol bisikletlerinde ise şu üç ü arasında kararsızım.
1 bianchi shape
2 bianchi nero
3 sedona 321 ne yaptın sen seçimini yaptın mı? bol pedallar...

Tepki
30
Arkadaşım ilk başta sana kolaya gelsin gerçekten zor bir durumdasın çünkü sen yolmu mtb seçeceğine karar bile verememişsin işin zor.Sen ilk başta ne yapacaksın onu söyle bisiklet senin için gelip geçicimi olacak,spormu,hobi amaçlımı hergün kullanacakmısın,hep asvalttamı gidecen,araziye girecekmisin vs vs bu soruları arttırabiliriz sen ilk başta bunlara cevap ver.Ondan sonrası kolay shape whistle önemli değil burdaki fark birinin yol diğerinin mtb olması sen kendi kafanda bu seçimi yap sonrası kolay whistle shape iyi bisikletler üzerlerindeki kompenantlar güzel işini görür kendi kafanda yolmu Mtb kullanacan ayırımını yap çunkü ikisi farklı kulvarlardaki bisikletler....))))

• Beğen
Tepkiler: yaşar boz

yaşar boz

Üye
Tepki
10
@Cenk Taşcı

sağol arkadaşım biraz haklısın yani. şapkamı önüme koyup birkaç gün daha düşüneyim bakalım.

uğur kocaağa

Daimi Üye
Tepki
193
kilo olarak aralarında farkta yok. Vermen gereken tek karar bisikleti ne tür yollarda ve ne amaçla kullanacağın çok basit. tamamen özgürlük istiyorsan MTB, sadece asfaltta kullanırım çokta yol yaparım gideceğim yerlerde pekte yokuş yok diyorsan Yol bisikleti...

yaşar boz

Üye
Tepki
10
@uğur kocaağa

öyle diyorsunda yerli bisikletlerde bu karışıma cevap verecek uygun bisiklet yok mu. mesela specialized in usa sayfasına baktım 470 dolara başlangıç olarak her iki ihtiyaca da cevap veren bisiklet var.