Bianchi Orion Ds orta göbek

kutlu

Üye
Tepki
1
Slm Arkadaşlar elimde bianchi orion ds var ve orta göbeğinde boşluk/oynama oluştu , sanırım göbek dağıldı , sipariş verip yenisiyle değiştirmek istiyorum , shimano tercihimdir ama model ve boyut konusunda herhangi bir fikrim yok.
Bu işi bilen anlayan arkadaşlar shimanonun hangi modelinin ve hangi boyutunun bianchi orion ds için olduğu hakkında beni bilgilendirebilirler mi lütfen? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Scudo

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
bisikletiniz büyük ihtimalle 24 vitestir.shimano malzeme satan bir bisikletçiden seri dışı 8 li ruble uyumlu 36 delik bir arka göbek isterseniz size yardımcı olurlar.bütçe konusunda sıkıntı yoksa altus,acera veya alivio marka bir arka göbek işinizi fazlasıyla görür.yanlız jantınızın 36 delik olduğundan emin olun.ben tahminen 36 olarak biliyorum.internetten spariş ederkende telefonda size yardımcı olacak arkadaşa orion kullanıyorum deseniz bile belki yeterli olur.

• Beğen
Tepkiler: kutlu

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Corratec
sanırım arkadaş orta göbek sorunundan bahsediyor
shimano kullanıcaksanız orion ds için 118mm kare orta göbek kullanabilirsiniz
genel de eski tip orta göbeklere 118mm uygun oluyor...

• Beğen
Tepkiler: kutlu

kutlu

Üye
Tepki
1
Teşekkür ederim Umut bey ve Sungur bey ,
Umut bey galiba beni yanlış anlamış , Sungur bey sizinde dediğiniz gibi sorun orta göbekte , hani şu pedalların takılı olduğu göbek (özel bir ismi vamı bilmiyorum) . 118 mm diyorsunuz , Delta bisiklette SHIMANO BB-UN26 ORTA GÖBEK var " (link) " Bianchi orion ds için bu uygunmu ne dersiniz .