Bianchi Nero ile ilgili yardım..

Tepki
1
arkadaşlar aranıza yeni katıldım üniversiteye git gel yapmak amacıyla bir bisiklet almak istiyorum başlarda bianchi troy almaya karar vermistim ama yasadıgım sehirde ne yazıkki bulamadım daha sonra bianchi nero almaya kadar verdim sizlerden öğrenmek istediğim
95 kg ım bu bisiklet beni rahat taşırmı?yer yer cok fazla engebeli olmayan toprak yola girebilirim( en azından kışa kadar) yol yaklaşık 1km kadar bu yolda bisikleti sürmem ona bi zarar verir mi?
şimdiden teşekkür ederim

Scudo

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Biraz geç :) oldu ama Bianchi Nero ile ilgilenen başkaları olursa diye yazıyorum: Ben 90 kiloyum ve sorun yok. Boyum da 181 olunca, 28" iyi görünüyor. Toprakta, kayada, tarlada, deniz kenarında, ormanda ve tabi ki assfaltta bolca sürdüm (bir amatöre göre tabi). Sadece 2 yerinden lastik patladı, başka da birşey olmadı. Garantisi gereği bir kere ayar çekildi, bir daha da tamir yüzü görmedi. 14-15 kg gibi ağırlığı var. Ciddi bir görünümü var. Tek gıcık yanı, siboplarının ince olmasıydı. Uygun pompayı yeni buldum, sorun kalmadı. Tavsiye ederim...

• Beğen
Tepkiler: Çağlar Arslan

Umut Kılınç

Daimi Üye
Tepki
76
@Emrah Y

biraz mı geç oldu adam 19 ağustos 2010 dan beri foruma girmemiş :)

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Oluyor böyle, soruyu yazıp bir daha uğramayanlar. Benim de malesef bazı sitelere soru sorup, sonra nereye yazdığımı bulamadığım oldu :) Ama dediğim gibi, başkası merak ederse yanıtını bulsun diye yazdım.