Bianchi MTB

Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Üye olmadan önce uzun zamandır takip ediyordum. Bugun yol bisikleti bakmak için bisikletçiye gittim daha sonra acaba MTB mi alsam diye kurt düştü içime:) MTB leri incelerken Bianchi'nin bir modelini gördüm. Üzerinde xc racing kadro vardı. Shimano slx full ekipman filan vardı. fiyatıda 1900 tl civarından 1700 tl civarına inmişti fabrika fiyatı olarak. Pazarlık ile 1600 tl civarına indirdim ama almadan önce sizlere sormak istiyorum. Ekipmanları çok tanımıyorum ama SLX iyi bir ekipman diye biliyorum doğrumudur? Birde, boyum 1.85 yol bisikletinde kadro değerim 56 filan. Acaba mtb lerde hangi boy almam daha uygun olur. Cevaplar için teşekkür ederim.

Scudo
Tepki
13
Bak sana tavsiye bianchide önerebileceğim nakit sıkıntım var ama beni üzmesin dersen wap çoğu 1.500 tl lik bisikletten daha dengeli ''test ettim'' yok ben kral diyorum dersen her halde Uludağın veya Ağrı Dağından inmeyeceğine göre 10.000 tl liğe gerek yok. 26 jant (link) bu kırmızı ve siyah mütiş ikili 29 jant ise (link) tavsiye ederim 1.500 tl gelir ayırırsın kalanla da kask koruma aksesuar v.b alırsın..

Deniz Baran

Aktif Üye
Tepki
30
Bisiklet
Bianchi
ben senin yerinde olsam 1600 tl bütçem olsa... hiç bianchi ile uğraşmam. specialized trek vs. vs.

mesela specializedin çok iyi dağ bisikletleri vardır

(link)

(link)

bunları göz önünde bulundurmanı isterim.. gayet sağlam kadroları vardır. trek ve specialized. .. scott, cannondale vs. zaten o paraya bisikletsen alacaksan kadronun sağlamlığına bakacan bu markalar dünya devi..

hem sds bisiklet var antalya da orda trek ve specialized mevcut.

gösterdiğim bu modellerde acera donanım kullanılmış, bianchi de slx,, burdan da anlaşılacağı gibi adamlar kadroya fiyat koyuyor resmen. büyük ihtimal acera yı değiştirip daha üst modellere geçiceksin.. bu da ayrı masraf .. ... vs

kısaca ben olsam trek yada specialized dağ bisikletlerine bakardımm .. tabi bu benim fikrim. karar sana kalmışş