Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Meta Kadro ile Toplama

Konu, 'Kadrolar' kısmında Baycan K. tarafından paylaşıldı.

1. Baycan K.

Baycan K. Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba arkadaşlar, şu an sıfır bir bisikletim var ama atıl durumda olan Bianchi meta kadromu da toparlamayak istiyorum..

Bisikletin bütün parçalarını söktüm ve boyamış durumdayım hatta şu an da boyasının kurumasını bekliyorum..

Sadece kadro var Başka hiçbir şey yok. Malzemeleri yavaş yavaş internetten almaya başlayayım mı ? yoksa gidip bir bisikletçi ile pazarlık yaparak yaptırmak daha mı kolay olur..

Maliyet olarak ne çıkar size göre ben çok kaliteli parçalar ile değil orta halli bütçeyi fazla zorlamadan toparlamak istiyorum..Kendi hesabım 450 500 civarını gösteriyor..

2. YüzSürKoş

YüzSürKoş Onursal Üye

Seviye:
  3. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hocam hobi için yapacaksanız yapın fakat iyi masraf kaldırdıgını aklınızda bulundurun.. Ben de eski Bianchi Aspid'imi kadro hariç her parçasını yenilemiştim.. Aslı astarını geçse de benim için güzel bir uğraş ve hobiydi.. Sonuç ise yaptıgım masrafın üzerinde satılan sıfır aluminyum bisikletlerden cok daha iyi komponentli ve akıcı bir bisiklete sahip olmaktı..
    .
    Ben ikinci el parcalar toplayıp yapmıstım bu maliyeti dusuruyor fakat uyum sorununa dikkat etmek lazım.. Aktarıcı-kol ruble-göbek-kol gibi uyumlar ile maşanın 1" normalsize olması gibi durumları da hesaba katın.. Gerçekten eglenceli ve sonunda insanı farklı bir gulumsemenin kapladıgı bir olaydır eski yoldaşı yollara cok daha iyi sekilde geri dondurmek.
    .
    Forumun gecen yılki veri aktarımı sırasında degisimle ilgili baslıgım silinmisti fakat o bisikleti satarkenki ilanım halen duruyor; fikir vermesi acısından Pıncır II [r]evolution ın sattıgımdaki haline bakabilirsiniz.
    .
    Size simdiden kolay gelsin..