Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Lock Hakkinda Önerİlerİnİz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında pavsar_06 tarafından paylaşıldı.

1. pavsar_06

pavsar_06 Misafir

Ümit Arrow bisikletim var. Hiç memnun değilim.Sürekli vitesi problem çıkardı. Bisiklet alacak arkadaşlar KESİNLİKLE ÜMİT ALMASINLAR. Ben de bu bisikleti satıp yeni bir bisiklet almaya karar verdim. Bianchi Lock'u gördüm ve çok beğendim. Fakat forumdaki üyeler bianchi önermiyorlar. Neden?

Bisikletin Linki:

http://www.bianchi.com.tr/urunler/urundetay.aspx?kategoriid=2&altkategoriid=2&urunid=118

Ayrıca Salcano, Sedona, Kron marka bisikletlerden hangisini önerirsiniz? (450 TL'yi geçmemeli)

2. Aybek Cihan

Aybek Cihan Üye

Seviye:
    bianchi'nin önerilememesinin nedeni ucuz malzeme kullanması, oldukça yüksek fiyata sattığı üst düzey bisikletleri de var onlara lafım yok. Lock görünüş açısından hoş ama çift amortisörüyle oldukça ağır olmalı , 450 TL'ye bulunabilirse Salcano Astro, olmadı Sedona 261 alınabilir bence. Ankara'dan alacaksan yenimahallede Performans Bisiklet var salcano ve sedona markalarının modellerinin birçoğu var, taksit falan da yapıyorlar.

3. pavsar_06

pavsar_06 Misafir

Önerdiğiniz Sedona 261'e baktım.O da çok güzel.Uygun bir yerden alabilirim.Ankara'dan alacağım bisiklet alırsam.Salcano NG65 var.Hangisi daha iyidir? Bir de Sedona 261'in ağırlığı yaklasık kaç kg?

4. pavsar_06

pavsar_06 Misafir

İKİ BİSİKLETİ DE ARAŞTIRDIM. SALCANO'nun FİYATI DAHA UYGUN(YAKLASIK 100TL).SALCANO İLE ARALARINDA BUYUK BIR FARK VAR MI?

5. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    salcano astro 500 küsür lira ama iyi bisiklet tavsiye ederim

6. minolta35

minolta35 Aktif Üye

Seviye:
    İkisine de bin.Kararı sen ver 100 TL farka değer mi?

7. pavsar_06

pavsar_06 Misafir

100 tl önemli değil.İkisini de alabilirim.

8. Aybek Cihan

Aybek Cihan Üye

Seviye:
    Sedona 261 bir gömlek daha iyi, sedona salcanoya göre servis olarak da daha iyi.

9. Bianchi'nin bu tip çift süspansiyonlu bisikletlerinde uzak durmanı tavsiye edirm.Ben geçen sene bianchinin Wind modelini almıştım.Bisikleti kullanmaya başladıktan sonra yaptığım hatanın farkına vardım.Bisiklete o kadar para vermeme rağmen üzerinde kullanılan parçalar oldukça kalitesiz.Gösterdiğin bisikletin fiyatına sedona almanı tavsiye ederim ...

10. mstdrsn

mstdrsn Yeni Üye

Seviye:
    Bende geçen yaz kuzenimin bianchi bisikleti vardı 21 vites çif süspansiyon Safranbolu'dan eski Safranbolu çarşısına indik.(Oldukça dik bir bayırdı.)Çıkışta çıkamadık bisikletler öyle ağırlaşıyorki.Artık aldık bisikletleri elimize öyle çıkarttık.:D Yani demek istediğim bianchi markasına hiç bulaşma.Al sedonayı keyfine bak kaymak gibi bisiklet valla.;D:D