Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Leopard Kadrosu

Konu, 'Kadrolar' kısmında tuna karahan tarafından paylaşıldı.

1. tuna karahan

tuna karahan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamlar ben bu kadro üzerinde yeni bir bisiklet topladım. kadro çelik. ilk olarak 26 lık jantlarla ve flat gidonla devam ettim. aktarma ve çekiş sistemi yol bisikleti ekipmanlarıydı. bu şekilde 1000 km falan kullandım. şimdi jantları ve gidonu da değiştirip yol bisikleti haline getiriyorum. fakat kafama bir şey takıldı. arka tarafta freni bağlayacağım yer orjinal de kedi gözünün olduğu ince bir yer. bu kısım acaba frene binen yükü kaldırır mı ? arka freni pek kullanan biri değilim. genelde sert frenler de bile ön freni kullanırım. arkayı dengeyi korumak için az kullanıyorum. yani çok fazla yük binmiyor ama acaba dedirtti yine de bana. gidip ekstra bir parça yaptırayım mı bu kısma ?

biraz kirli burda malum kış :)

2. tuna karahan

tuna karahan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    pek bilgisi olan yok sanırım. jantları taktım. fren bacaklarını takmak için matkapla arkadan genişletme yapmam gerekiyor biraz. arka fren kısmına bir kuvvetlendirme yapmayı düşünüyorum açıkçası.

3. Serkan.Ç.

Serkan.Ç. Team Sky

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Leopard kadroya hiç benzemiyor bu... xc serisi olabilir ama bu bisiklette o sordugunuz soru benim Leopard bisikletim de daha farklı

4. tuna karahan

tuna karahan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    orjinal hali şöyle bir şeydi.

benim çıkarabildiğim en yakın sonuç leopard olduğu. baya uzun uzun araştırdım. yine de pek emin olamadım tabii.
    çok eğlenceli bir sürüşü olduğunu belitmeden edemeyeceğim. 700c ile henüz denemedim ama onla da harika olacağını tahmin ediyorum.