Bianchi Jump alıyorum. Biri beni durdursun lütfen!

fatihalp

Üye
Tepki
0
http://www.bianchi.com.tr/2006/bisiklet/imageBig/jump.jpg

JUMPTeknik Özellikler
Kadro : Hi-ten Amortisörlü
Jant : 26x1.75 P26 Alüminyum 36H SL
Vites : Shimano Tourney TZ Series urdursun lütfen!- 21 Vites

Arkadaşlar 250 Lira fiyat aldım ve benim gibi bir amatöre şuanda yeter diye düşündüm. Akşama bisikleti alıyorum yorumlarınızı bekliyorum ;)
Yada beni durdursun lütfen! :)

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
arka "yay"ı olmayan bir bisiklet seç lütfen, yada "ben hep sert arazi koşullarında kullacağım, arka amortisör önemli" dersen arka amortisörü olan bir bisiklet seç ;)

umarım seni durdurmaya yeterli olur...

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Forumda ve internette biraz araştırsaydın çift amortisörlü bisikleti kimsenin tavsiye etmediğini görebilirdin.
Acele etme

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Fatih biraz daha sabredip araştırma yaparsan seni daha çok mutlu edecek bir bisiklete kavuşacağına inanıyorum ;)

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Şu forumu 2-3 saat incele, sonra kara ver. Yine de ne alırsan al sana yeni bisikletinle mutluluklar.

sone_style

Daimi Üye
Tepki
83
asdasd ben böyle bir konu açma gereği bile duymadım.. bende bianchilerden 300 500 ytl arası bisiklet almayı planlıodm ama biraz araştıraym dedim ve bu forumu keşfettim..
denildiği gibi forumu bi yarım saat gezdim ve ön amartisörlü bisikletlerin tercih edilmesini gördüm ama bunlarda bile bianchi salcano bisan gibi markalar deil..
sedona kron amoeba trek connandale corratech scott gibi markaların tercih edilmesini anladım vede haziran ayında kron xc 2000 veyahut sedona 711 D almayı planlıorm;)
seni durdurmaya yetmiştir umarım... yetmediysede daha fazla bişi bekleme :)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
İnan Kocaeli'de olsam seni durdururdum :)
Çünkü alacağın bu iki tekerli, iki yaylı alete bizler bisiklet diyemiyoruz.Ağzımıza yakışmıyor.
Düşün ki bir araba alacaksın, biri Opel Vectra veya Wolkswagen Golf, diğeri ise Skoda 120L veya Fiat 126 BIS hangisi seni daha çok memnun ederdi?
Cevabı belli, değil mi?
Üstelik bu kalite, memnuniyet, uzun ömür farkı da öyle 10 kat fiyatla satılmıyor.O 2 tekere 250ytl verirken 400ytl den başlayan gerçek bisikletlerle uzun bir bisikletçilik yaşamına merhaba deme fırsatın olacaktır.
Alırken değil kullanırken ucuz olanı düşünün ;)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Valla bende RCX-202 kullanmıştım sonra internetten bu forumu iyiki de bulmusum , Sonra turlar düzenlendigini ögrenip arkadaslarla bulusup fikirler edinip ve bisikletlerine binip bakarak aradaki farkın "bisiklet nedir benimki neymiş" dedigim inanılmaz farklılıktan oluştugunun farkına vardım
sende dediklerime kulap ver ver 400-500ytl al bi "gerçek bisiklet" derim:)
Ayrıca o biiskletin sürekli sorunu olur jantlar hep akor ister :)

fatihalp

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar 2 gündür evimde (TTnet sağolsun) internet olmadığından konuyu takip edemedim. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum ama bisikleti aldım (renk:bordo gri) :( :)

Şöyle düşündüm 'bu bisiklet benim bisiklet sporuna girişim olsum. Biraz oynarım kurcalarım bozarım felan. Yakın zamanda da gerçek bir bisiklet alayım :)

sone_style

Daimi Üye
Tepki
83
senin bileceğin iş =) buradaki abilerimiz bize gerçek bisikleti öğretiler saolsunlar =) vede en kısa zamanda gerçek bisikleti tadıjam :p
sedona 711D kron xc 2000 :)

pasha

Üye
Tepki
3
Ayni Paraya İkİncİ Elİnİ Al Derİm. Daha İyİsİnİ Bulabİlİrsİn Emİnİm