Bianchi Hunter

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
Arkadaşlar Bianchi bisiklet almaya karar verdim.
Bu civarlardaki bütçe için şunu beğendim:
(link)

Sizin fikirlerinizi almak istedim,sizce güzelmidir ve nasıl bir modifiye ister ?

Bu Civarlarda Bianchi den kaliteli satan yok ne dersiniz s?

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Sedona Borla, Kron XC 500 ve benzer fiyat aralığındaki Geotech'lere bir baksan iyi edersin gibime geliyor :).

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
Halil senin dediklerine baktım ama buralarda Sedona,Kron filan satan yok

Ama araştırıyorum

Kron XC 500 bulabilirsem alıcam,özelliklerini beğendim,fiyatı da cazip.
Zaten sitede Hunter için pek iyi şeyler söylenmemiş :)

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Foruma üye olan bisiklet mağazalarına bir bak. Oralarda Halil'in söylediği bisikletler var. İstanbul'da olduğuna göre bulmakta hiç zorlanmazsın.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
@qeqeqe

İstanbul'da olup da bunu söylüyorsan, İstanbul dışındaki arkadaşlar ne yapsın? :eek:

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
:) uzun bi süre istanbul'a gidemicem,o yüzden zorluk çekiyorum ya...

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
zaten kararını değiştirmişsin bize de söz söylemek düşmez...

bianchi her ne olursa olsun alınmayacak bir bisikletmiş bende bunu bu siteye üye olunca anladım... direkten döndüm diyebilirim

hunter fiyatı 388 milyon borlanın da öyle xc500 sanırım biraz daha pahalı olması lazım

artık sana hunter önermeyeceğimiz için borladan bahsedelim suntour xcm maşası gayet hoş ve kilit sistemi var.. sanırım xc500 de bu yok... ayrıca daha ucuz olması ile borla bence avantaj... (ben öyle biliyorum doğrusunu bilenler uyarsın).... sanırım tatildesin(bende kütahyada oturuyordum en yakın eskişehirden aldım)... bence bekle

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
ben şuan tekirdağ dayım,aslında Istanbul doğumlu olduğum için profile Istanbul girdim,düzeltirim şimdi...

Sedona Borla avantajlı tabiki maşa yonunden,ama ben Kron XC 500 de karar kıldım,alınca direkt olarak maşasını degistiricem,yorumlarınız için teşekkürler..

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
arkadaşlar bu Kron XC 500 ün rengi hoşuma hiç gitmiyor,daha doğrusu aLmanya bayrağı gibi olan siyah,sarı ve kırmızı nın yanyana geldiği yerler..
Bu yüzden alınca oraları boyamak istiyorum..
Öneriniz ne renk olur ve ne tür bi boya ile boyamamı önerirsiniz ???

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
Bence Alma Onu ALcaksan KRON ii bnce ya da sedona borla ya da sedona modelleri (bnde bianchi var ama önceden aldım :D)

qeqeqe

Daimi Üye
Tepki
35
arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum,
Kron XC 500 ü nasıl boyayabilirim ve sizce hangi renk ve boya çeşidi olması gerekir ?

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
boyamaya gerek yok sanırım başka renklerde seçenek olması lazım bildiğim kadarıyla

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
SLM sen yine daha iyi bilirsin ama bianchi hunter çok ağır bisiklet hemde çift amörtisör tek amörtisörlü bisi olsa daha iyi ne kadar hafif olursa o kadar iyi dir
sen pedal cevirdikce amörtisöy esniyo daha çok enerji harcıyosun bence sedona yada kron gibi bir şeyler illa bianchi istiyosan tek aöirtisörlü bide hafifliğine dikkat et

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
Bencede Benİm Bİancİhİ Carbon Shark Eskİ Modeller Den Ama Tek İhtİyaci Boyasidir 36 Vİtes Yaptim Benİmkİnİ Bİr Boya Kaldi Benİmkİde SÜper Bİr Bİsİklet Kronuda Bence Metallİc Bİr Renge Boya Kİ Ama Sedona Borla Yada Vİtra İyİ Gİder

Bilalyen

Üye
Tepki
6
İsim
Bilal
Bisiklet
Mosso
@baltazar11 BÖYLE DİYOSUN AMA BİRİLERİNİN TRACH SEDONA FİLAN ALICAK PARALARI YOK BUNLARIN DIŞINDA BİANCHİ 1. SIRADA BENCE BİANHİDE GÜZEL BİR MARKA KRONUN DRAGIN VE DİĞERLERİNİN DISINDA