Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi focus sticker YARDIM!!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında canozpinar tarafından paylaşıldı.

1. canozpinar

canozpinar Yeni Üye

arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum.benim sorunuma gelince bende bianchi focus bisiklet war bunu uzun süre kullanmamıştım şimdi tekrar bisikleri full bakıma soktum bianchi servisinde herşeyi değişti bisiklet adeta yeniden doğdu desem yeridir.artık heryere onunla gidiyorum.ama 2 yıl balkonda yattığı için bisiklet boyasında hafif pas ve solmalar oluştu (2 yıl antalya güneşi yedi:D)ben bunu baştan boyamak istiyorum.yetkili servisinde istediğim cinste boyaları buldum fakat bisikletin üzerindeki orjinal sticker lardan da tekrar yapıştırmak istiyorum.serviste bunlardan bulamadım.bana internette bulup bunu reklam afişi vs. basan bir yerde bastırıp bisiklete yapıştırabileceğimi söylediler bianchi yede mail attım ama henüz cevap gelmedi bununla ilgili acaba ben bu orjinal sticker ları nasıl temin edebilirim.acil yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

2. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    aynen size söylendiği gibi yapmak en mantıklısı .

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
  4. canozpinar

canozpinar Yeni Üye

aynen bana söylendiğini yapıcam yapmasına da bir türlü bulamadım o stickerlardan:( .

@zoeturkey,
    tesekkür ederim ama verdiğin linkte bianchi focus la ilgili bir sticker yok maalesef

5. güray

güray Kıdemli Üye

Seviye:
    yalnız bu sitedeki markalar adobe programlarla açılır genelde.onun için bilgisayara indirdikten sonra açmaya çalışırsanız format değiştirebilir.ben denedim belki açar diye açtı ama resim gibi açtı,dijital değil.bi dijital baskıcıya gidip halledebilirsiniz...

6. canozpinar

canozpinar Yeni Üye

zaten orada benm bisikletin sticker ından maalesef yok