Bianchi equipe 498 hakkında düşünceleriniz ..

Cem Gunes

Üye
Tepki
0
Bianchi Equipe 498 ile carraro Equipe 498 sanırım renkleri harici tamamen aynı. Türkiyede 3000 tl civarı fakat yurtdışı fiyatı 2599Eur altında gormedim. Boyle saçma bir fiyat farkı ,hemde bizim lehimize nasıl olur anlamadım.
Bu modeli almaya karar vermek uzereyim.Sizlerin düşünceleriniz nelerdir, tavsiye edermisiniz?
Aşağıda Carraro 498 sl equipe linklerinide yolluyorum, iki bisiklet gerçekten aynımı diye bakabilirseniz sevinirim.

İyi gunler
Cem Gunes

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

RECEP İŞLEK

Forum Bağımlısı
Tepki
996
Merhaba.:)
Ben Sedona 781 almanı tavsiye ederim.
İncelemeni isterim.Özellikleri ve fiyatı, gösterdiğin iki modelden kısmen daha iyi.Umarım gönlüne siner.
Bol şanslar

Cem Gunes

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Cevabın için teşekkür ederim. Şimdi kafam dahada karıştı:(( Yakın fiyatlar, Sedonanın componentleri sanırım daha iyi , Bianchide ise carbon kadro var. ??

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bianchi carraro aynı firmanın malı olduğu ve türkiye de üretildiği için türkiye de ucuz :)

Cem Gunes

Üye
Tepki
0
Bianchinin carbon kadrosu iyimidir, bilgisi olan varmı. Doğru dürüst bir inceleme, test veya yorum bulamadım hiç. Bu bisikleti alıp kullananlar yorum yapabilirmi.
Bu arada denkleme birde Trek 6000 girdi , iyice içinden çıkılmaz bir hal aldı. Halbuki 98 dan kalma cannondale f700 caad2 frame, düz çatal , 93-94 full XT componentleriyle gayet iyiydim. :):)