Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi e green ve salcano antalya

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hkiray tarafından paylaşıldı.

1. Hkiray

Hkiray Yeni Üye

Adı:
    Hakan
    Seviye:
    Bianchi normalde bu elekt bısıkletı uretımını gecen sene bırakmış ancak ben bır bayıda ambalajında buldum ,aynı bayıde salcano antalya model elekt bısıkletde var ıkısı arasında kaldım yardımcı olurmusunuz

2. Hkiray

Hkiray Yeni Üye

Adı:
    Hakan
    Seviye:
    Arada kaldim yardimci olurmusunuz antalyada bir bayide bianchi e green buldum ambalajinda ve rakam uygun 1500 civari bbirde salcanonun antalya modeli salcanoda motor kademe ayari var ve vites gobekten nexus,bianchide vites 7 ancak gobekten degil motor seviye ayarida yok bianchi bu arada gecen sene iretimden kalkmis ne yapmaliyim...her ikisininde motor gucu aku gucu ayni
    Bianchi e green
    Kadro :26" Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre Maşa YatağıMaşa :26" RST TRENDY T 1.1/8"Jant:26/559x19 Airline-1 Çift Kat alüminyum 36HLastik :26x1.75 47-559 C-1605 CORPORAL KEVLAR ReflektörlüVites :Shimano TourneyVites Sayısı:7 VitesÖn-Arka Fren:V-Fren AlüminyumSele:Selle Royal RioMotor:Arka Tekerlekte 240W Fırçasız,Mekanik RedüktörlüBatarya :LITHIUM-ION, 36V, 10ah, 4.7 kgŞarj Süresi :2-8 Saat (Min.Max.) Menzil :40-60 km (Ortalama Değerlerde,Tam Şarj)Ağırlık :24,10 kg
    Salcano antalya
    Kadro : 6061 Alüminyum Kadro
    Motor Gücü : 249 Watt DC Nominal Motor Gücü
    Akü 36V 10 a lithium ion batary
    Maşa : Suntour NEX4610 Amortisörlü Maşa
    Vites : Shimano Nexus Göbekten
    Vites Sayısı : 7 Vites
    Fren : promax Alüminyum V-Fren
    Gidon Boğazı : promax Alüminyum Dereceli Gidon Boğazı
    Cok tesekkur ederim