Bianchi Caurus neler yapabilirm?

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
walla boya falan gibi şeyler değil daha çok fren sistemi teknik konularda değişim söz konusu olucak klasik görüntüyü asla bozmadan zaten şuan biniyorum ancak yavrucağın ömrünü uzatmak adına neler yapılabilir onun peşindeyim onun için uğraşıyorum farklı fikirler önemli teknik anlamda @Keyif adamı :)

Scudo

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
Isterseniz sora set ve Brooks sele alabilirsiniz.Brooks kahverengi deri selesi güzel durur üzerinde.

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
walla üstad brooks sadece trend olan marka ancak bu yol bisikleti için daha karakteristik birşeyler olabilir ayrıca daha teknik konular önemli fren vites grup set jant ki bu bisiklet 27 jant ayrıca başka neler yapılabilir paylaşırsanız sevinirim @Eto3401

Eto3401

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
Ahmet Ertuğrul Y.
Bisiklet
Salcano
@bian-svkt-chi
Bu konularda çok bilgim yok ama,Brooks sele ilk Başlarda biraz sert ama sonradan yumuşayıp eyer kıvamına geldiğini söylüyor Kullanıcılar.Jant konusunda pek bilgim yok fakat genelde 700 oluyordu yani 28 Jant ilk defa 27 Jant görüyorum.İsterseniz gidonu dropbar gidonla değiştirip,paranızın yettiği kadarıyla bir set alabilirsiniz.Bu sora olur,Claris olur,paranız yeter tiagra olur,105 olur.