Bianchi Caurus neler yapabilirm?

Scudo

tifosi

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Scott
Fren ve vites sisteminde sorun yoksa ilk olarak jantlardan başlanabilir.. Sonra uyum sorunu yoksa, takılabilirse eknomik duruma göre SORA , TIAGRA, 105 set takılabilir.. mis gibi kullanılır..

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
üstad daha detaylı paylaşırsan sevinirm ona göre araştırıcam bu çocuk bnim için değerli ömrünü uzatmam lazım )

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
lastikler dışında çok bir şey istemiyor gibi

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
lastkilerde aslında sorun yok jantlar değişmeli tabiki fren kolları vites, ön ve arka göbek değişip klasik bir grup ile yapılandırmak istiyorum campagnolo setleri araştırıyorum tabiki fiyatlar biraz pahalı ,gidon değişecek gidon boğazıda vs deli işi bakalım :)

yusufgs3625

Daimi Üye
Tepki
299
İsim
isa
Bisiklet
KTM
@bian-svkt-chi hocam çalışan düzeni bozmazdım yerinizde olsam elinizden geldiği kadar orjinalini korumaya çalışın

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
en önemlisi kadronun sağlamlı o ve geçmeli kadro artık üretilmiyor onun dışında bakalım birşey yapıcaz :) bisikleti biraz hafifletmek adına

• Beğen
Tepkiler: yusufgs3625
Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
kesin oda olabilir ama şimdi bir akım gibi herkes fixie dönüştürüyor bn öyle istemiyorum rengi sağdık kalıp teknik olarak ön arka gövde frens sistmi gidonda oynamalar yapıcam @Operatör7474 fikirlerinizi açılarsanız süper olur

bende hastasıyım zaten bianchi bu yönde yeni tasarım modelinde de bu renk mevcut @Genç89

üstad bu güzel yavrucak için neler yapabilirim tecrübelerinizi paylaşırsanız sevirim grup set almalımıyım yeniden vites sisteminde ne gibi değişiklikler yapılabilir sele için öneriniz kadro temiz onda sıkıntı yok @Murat Cömez

Tepki
26
İsim
Bora
Bisiklet
b'Twin
@bian-svkt-chi şu parçayı şöyle yapın bu parça böyle olsun diyecek bilgim yok. Bende market bisikletinden biraz daha kaliteli bir bisiklete yeni geçeceğim nasipse. Bulunduğum ilçe rampa bir yer olmasa schwinn cutter alacaktım. Buda çok güzel fixie olur sade şık. Tabi bu benim kendi düşüncem :)

tifosi

Üye
Tepki
65
Bisiklet
Scott
(link) aynı bisiklet bende olsa kendi yapacağım şey ilk etapta vites değiştirme kollarını gidona taşırdım. Tabii bunu vites sisteminin uyup uymayacağını iyi bir bisikletçiye danışarak yapardım.
Onun haricinde değişmesi gerekli parça yoksa olduğu gibi korurdum.

Sefa01

Daimi Üye
Tepki
190
Bisiklet
Pinarello
benim görüşüm tamamen orjinalini korumanız, değişmesi gereken parçaları orjinali ile uygun değiştrimeniz.Ve üzerindeki aksesuarları çıkarmanız.Saf güzelliği ortaya çıkarın ekstra birşey yapmanıza gerek yok. :)

Tepki
5
İsim
şevket
Bisiklet
Bianchi
walla arkadaşlar düşünceleriniz önemli daha teknik detaylar varsa onları paylaşalım öncelikle bu tarz eski yol bisikletinde ornjinalliği açısında vites olduğu gibi kalmalı döneminde bu şekilde değil ikincisi geçmeli kadro olması en önemli ayrnıtısı ki artık kalmadı bana gidondan firen ve grup sete kadar neler yapılmalı bu önemli klasik görüntüyü bozmadan 90 lı yıllara ait italyan üretim bir bisiklet nede olsa ayrıca @tifosi bnde sadelikten yanayım @Sefa01

• Beğen
Tepkiler: tifosi
Tepki
113
İsim
Volkan Metin
Bisiklet
Specialized
bu kadronun satılık ilanını görmüştüm sanki, siz mi satıyordunuz yoksa satan kişiden mi aldınız ?@bian-svkt-chi

Keyif adamı

Aktif Üye
Tepki
237
Bisiklet
Diğer
@bian-svkt-chi Merhaba kolay gelsin amacınız restore edip binmekse önünüzde saygıyla eğilirim kıymet bilen bir kullanıcı derim saygı duyarım ama fırın boya yaptırıp aslına sadık kalarak yeni ve yakışmayacak donanımlar takarak,stick'lar yaptırıp kadroya yapıştıracaksanız malesef artık klasik,klasik olmakdan çıkacakdır ve malum site'de sözüm ona bu işlemleri yapıp fahiş fiyatlara satan matah bir şey yapılıyormuş gibi birde boş,boş muhabbet yapan insanlardan geçilmiyor. aman diyim.