BIANCHI Caurus 837???TAVSİYE ACİL

Tepki
1
Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardım edebilirmi bu bisikleti almak üzereyimde tavsiyeye ihtiyacım var aklım karışık

Scudo

Hasan Topcan

Forum Demirbaşı
Tepki
220
güzel bir bisiklet ama daha farklı modellere baksanız daha iyi olur bu forumda pek bianchi modelleri tavsiye edilmez o bakımdan söylüyorum bilginize

HAKAN ATMACA

Forum Bağımlısı
Tepki
246
Başlangıç için Sedona,geotehc olabilir tabiki bütçede önemli

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
@zeynep ışılay

Bisikletin donanımını ve fiyatını yazarsanız daha iyi olur, bu şekilde pek birşey diyemeyiz. Fotoğrafını yükleyebilirseniz çok daha güzel olur.

Bütçenizi de söyleyebilirseniz tavsiyelerimiz olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: ramon71
Tepki
1
Bir heves, tavsiye üzerine aldığım Bianchi Caurus 837 yol bisikletimi maalesef vakitsizlik sebebiyle satmaya karar verdim. Aslında bisiklet konusunda biraz da acemiyim. Temel özellikleri konusunda fazla bilgim yok ancak kadro boyunu ben 53.5 cm olarak ölçtüm. Yani 53 de olabilir 54`de tam emin değilim.

Ayrıca alete sonradan Sanpet km. sayacı ve alüminyum Aero Coronado ayna kol takıldı. Eskisinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Önceki çelik döküm tarzı epey ağır bir ayna koldu. Fren sistemi Saccon/Altex ve vites sistemi ise ayna kol haricinde Shimano SIS`tir. Yanında bisiklet kilidini de hediye edeceğim. Pazarlık maalesef düşünmüyorum, zaten orjinal İtalyan bir Bianchi için sanırım uygun bir fiyat bu..
350 tl

İLAN BUDUR BENİMDE PEK BİR BİLGİM YOK YENİ BAŞLAYACAĞIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM BİSİKLETİN RESMİ İÇİNDE LİNK VEREBİLİRİM FOTOĞRAFLARI YÜKLEYEMEDİM ÇÜNKÜ;
(link)

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
@zeynep ışılay

(link)
REsim ekleme burada zeynep kardeş.Umarım yardımcı oldum.Fiyat olarak ise normal.Bence tabi kardeş.İyi forumlar.

Özgür Nevres

Forum Bağımlısı
Tepki
1.287
@zeynep ışılay

Bisikletin kadrosu güzel ve iyi durumda görünüyor. Donanımı iyi değil tabii ki ama 350 TL'ye normal.

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
resim eklemek için linke tıklayınız
(link)

M.Kaba

Forum Bağımlısı
Tepki
685
üzerine 100 lira daha katıp forumdan sedona modellerine bakabilirsiniz

Tepki
1
Çok Teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı bugün gittim ve aldım bisikletimi çokkk mutluyum Cannondale Q5 aldım biraz fikir değişimi oldu gerçi ama şuan gerçekten memnunum yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: HAKAN ATMACA

HAKAN ATMACA

Forum Bağımlısı
Tepki
246
@zeynep ışılay

Hayırlı olsun..
Sağlıklı ve kazasız bol pedallar dileğiyle