Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi - argon ikinci bisiklet için düşnüyorum ?

Konu, 'Bianchi' kısmında Aydın Akyokus tarafından paylaşıldı.

1. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    slm arkadaşlar bi tane salcano astro 2010 siparişi verdim ama hala gelmedi ve bulunduğum ilde sıfır bianchi argon buldum almayı düşnüyorum ikinci bisiklet olarak sizce nasıl bir model ??

2. erdomsuper

erdomsuper Kıdemli Üye

Seviye:
    bisikletin Salcano nun fiyat/performans açısından en iyi bisikleti.13 kilo olması tam bir harika.bende almayı düşündüm fakat boyum 188 olduğu için 20 inc kadrolarıda olmadığı için mecbur başka bisikletlere baktım çünkü üretimde sadece 16 ve 18 inc yani 40 ve 46 cm olanları vardı ve yine piyasadaki bir diğer fiyat performans oranı çok iyi ve Salcano ASTROya göre bir üst sınıf olan Bianchi Özel Seri SAUK aldım 900 ytl ye.Benimkide 15 güne ancak gelir.bu arada bisikletinle hiç korkmadan bahsettiğin ısparta-antalya-fethiye turunu yapabilirsin hiç korkma.sadece yoldayken bisikletini dinle ve her zaman gerekli ayarlarını ve bakımını zamanında yap.yoksa salcanonun veya bianchinin yapamadığını bahsettiğin KRON,CANNONDALE, TREK gibi markalar yapamaz.eğer kataloglarını incelersen hepsinin ağırlığı en az 13 den başlar. tabiki herşey ağırlık demek değil ama özellikle uzun turlarda önemli olan ağırlık,jant çapı ve lastik kalınblığıdır ve en azından shimano acer veya altus vites sistemine sahip olmaktır.tek yapman gereken üzerinde gelecek olan michelin mud lastiği 2x 175 boyutlarında ince ve mümkünse patlamaya karşı dirençli başka bir lastikle değiştirmen.
    SAĞLICAKLA KAL

Aydın Akyokus bunu beğendi.
  3. fatih selcuk

fatih selcuk Yeni Üye

Bu sabah bir argon aldım..bisiklet konsuunda cok bilgidar diegilim malesef,, fakat ilk izlenimlerim bisikletin oldukca agır oldugu ve fazla güç veektirdigi .goruntu olarak kusursuz bana göre fakat agır direksyonu ve kalın oval olmayan tekerlekler ve bisiklet agırlıgı göz onunde bulundurdugumda uzun sürüsler icin cokda uygun olmadıgı kanısına vardım.. herseye ragmen begendim ve gün icinde 15 km civarında bir test yapabilmek imkanım oldu..sonuc olarak ben sevdim fakat sevmemndeki sebep sanırım ilk bisikletim olması..bianchi argon düsünuyosan uzun duzlukler yerine sert parkurlar da test etmek gerekir ..

4. Arda Göndiken

Arda Göndiken Aktif Üye

Seviye:
    Salcano astro muhteşem bir bisiklet kullanıcısyım herkese öneririm donanımına göre çokda ucuz bir bakmanı öneririm

5. Aydın Akyokus

Aydın Akyokus Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    :) vallaha bianchi hero ve salcano ng303 srd almış bulunmaktayım

bianchi hero ya biniyorum ama hala salcano ng 303 srd yi göremedim dört gözle bekliyorum kafam çok karışık ya gelince daha binmeden satarım yada ikisi ile mutlu bir hayat sürerim teşekkürler ;)