Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bianchi Apache 941 D alıyorum..... ^_^

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Selçuk EROĞLU tarafından paylaşıldı.

1. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kararsız arkadaşınıa Selçuk geri döndü!! :) Şimdi şöyle bi durum var bisiklet için ayırdığım bütçeyi biraz yükselttim ve 1500 liraya çıkardım... Biraz araştırmayla bu fiyata benim isteklerime en uygun Bianchi Apache 941 D bulabildim. Öğrendiğim kadarıyla whistle üretimi bir bisikletmiş yani sadece bianchi etiketi varmış üstünde... Arazi inişleri ve ufak atlayışlarda kullanacağım bisikleti o yüzden illlllaki çift süspansiyon düşünüyorum. Şehir içinde kullanmak için de zaten arka amortisörü kilitlenebiliyomuş. Linki inceleyip donanımı hakkında fikir sunabilirseniz sevinirim... Donanım markaları ve modelleriyle ilgili pek bi bilgim yok... Tavsiyeleriniz üzerine ileride değiştirebilirim birkaç parçasını... Teşekkürler... Saygılar..... :) :) :)

http://www.bianchi.com.tr/urunler/urundetay.aspx?kategoriid=2&altkategoriid=1&urunid=194

2. akifberkant

akifberkant Bisikletkolik

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Ben bisikleti yakından görmüştüm, görüntü olarak güzel. Bisiklete yeni başlarken ben de bu bisikletten almayı düşünmüş, araştırmıştım. Bisiklet forumda bu konu ile ilgili başlık ta vardı. Donanımı deore bence fena değil. İlla ki çift amortisör diyorsanız bu ya da Whistle 'nin çift amartisörü iş görür bence. Çok daha iyi bir çift amortisörlü almak isterseniz, kesenin ağzını açmanız gerekir. Dediğim gibi illa çift amortisörse bence Apachi iyidir. Parça değişimi düşünürseniz, zamanla duruma göre bakarsınız. Bence ilk değişecek parça da maşa olurdu... Selamlar

3. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Ön maşa değişimiyle çok daha iyi olabilir ;) .

4. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    Walla kesenin ağzını az daha açarsam yırtılır :)))) ben de ilk önce maşayı değiştirmeyi düşünüyorum... whistle üretimi olduğu için kadro iyidir diye düşünüyorum...

5. Serkan KURAL

Serkan KURAL Üye

Seviye:
    Bence bisiklet güzel ancak, o fiyatlara başka tercihlerede yönelebilirsiniz, oldukça geniş ürün yelpazesi olan bir miktar 1.500 TL.
    Kolay gelsin.

6. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    tamamdır kararımı verdim!!! alıyorum bu hafta Apache'yi :) :) :) :)

7. Serkan KURAL

Serkan KURAL Üye

Seviye:
    Hadi hayırlısı bakalım :)

8. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. Hayırlı kazasız belasız bol pedallamalar. Ancak o fiyata bu bisikletten bin kat daha iyi bisikletler var. Üstelik arka amortisörlü bu... Seçimin bana göre değil ama sen süreceksin sonuçta. Şimdiden hayırlı olsun... :)

9. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    zaten bir off-road tutkunu oldugum icin bisikleti %90 arazide %10 şehirde kullanıcam... Aracımın arkasına bağlayıp gittiğim yerlerde binmek için alıyorum yani... lastikler asfalta nadiren deyecek :) %90 arazi, %10 şehir diyebilirim kullanım alanı için... zaten şehirde kullanırken de arka amortisörün kilitli olmasi gibi bi nimetten faydalanıcam... :) :) :)

10. Doğukan KARBAL

Doğukan KARBAL Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ya bence daha iyi bir marka almalısın Merida, Scott... gibi :)

11. Abdullah Safa Karabacak

Abdullah Safa Karabacak Kıdemli Üye

Seviye:
    Hocam maşan sadece hafif arazide kullanılabilir yani ağır bi yük vermeye kesinlikle gelmez suntourun kendi sitesindende bakarsan eğer size en kötü ihtimalle All Mountain bir maşa gerekli epicon kullanıyorum öneririm havalı bir maşadır.

12. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    Maşayı ilerde değiştiricem zaten... ben de aynı düşüncedeyim sizinle... Bu arada daha iyi bir bisiklet almam gerektiğini söyleyen arkadaşım bu bisikleti almamın sebebi tamamen duygusal!! ;) Bu özelliklerde bu fiyata daha iyi bi bisiklet bulmak zor biliyosunuz...

13. Yunus YILMAZ

Yunus YILMAZ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence bu bisiklet çok güzel
    Şimdiden hayırlı olsun.
    Alınca fotoğrafları bekliyoruz...

Muzaffer YILMAZ bunu beğendi.
  14. Selçuk EROĞLU

Selçuk EROĞLU Yeni Üye

Seviye:
    Şimdiden teşekkürler... Biraz uzun sürecek buradaki bayiye gelmesi galiba ama ben de çok sabırsızlanıyorum... :D