bianchi anderanline hakkında görüşleriniz?

josier

Üye
Tepki
8
merhabalar foruma yeni katıldım bu aralar bi bisiklet almayı düşünüyorum,cok fazla bir bilgim yok internetten baktığım kadarıyla bianci adrenaline modeli gözüme hoş göründü,fiyatıda fena değil,ama tabiki bilenlere danışmak daha iyidir.bisikleti bundan sonra sürekli kullanmayı düşünüyorum,işe gidip gelirken falan günlük 25-30 km yol alabileceğim bir bisiklet olmalı yollar biraz kötü yani konforlu olması ve hızlı bir bisiklet olması tercihim.frenlerin diskli olması yada v fren olması neleri değiştirir?amortsörler ne kadar konfor verir?beni bilgilendirirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

Scudo

huseyin kılıc

Forum Bağımlısı
Tepki
242
bu konuyu bisiklet seçim bölümüne yazsan daha çok fikir alırdın buraya pek bakmazlar

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
bende yeniyim ama bisiklet hakkında bilgili insanlarla konuştukça öğreniyorum,amortisor çift değil sadece ön olsun - disk fren olmasın önemi yok sadece ağırlık yani zaman ve güç kaybı,benim tahminim bu bisikleti alma kararını jantlarından dolayı verdim bence;) ama bianchi alma bu forumda acayip derecede bianchi karşıtları var sana önerim sedona sd 711 veya kron xc1000 ,kron xc 500 veya sedona borla bunlardan birini al derim ama en iyisi kron xc 1000 bence

iyi günler...