Bianchi AFX 9500 almayı düşünüyorum kadrosu beni düşündüyor

Tepki
1
Bianchi AFX 9500 almayı düşünüyorum kadrosu beni düşündüyor

Kadro :26" Alüminyum 1.1/8 " Yarı Entegre Maşa Yastığı
bu ne demek bu kadroyu ne kadar zorlayabilirim

(link)
(link)

görüşleriniz benim çok önemli profesyonel mtb tecrübem yok

• Beğen
Tepkiler: ali tekintüre
Scudo

ali tekintüre

Daimi Üye
Tepki
137
Öncelikle tebrikler Bianchi seçtiğin için.Yarı entegre olayı:M,şa yatağı yani furş-furç vs...denilen bilya sisteminin,(orjinali daha iyi:headset) kadronun maşa monte edilen borusuna yerleşme tarzdır.Entegre veya yarı entegre sistemlerde bilya veya rulmanlar kadronun içine eski sistemlerden daha fazla gömülür......yerleştirilir......Zorlamak derken ;sürekli merdiven inip,kaldımdan atlamayı,arazide yarım metreden başlatıp artan mesafelerde uçuşlar yapmayacaksan bu bisiklet ömür boyu yeter,bakımlarını zamanında yaparsan ve kullanmanın püf noktalarını öğrenirsen...İstersen aynı fiyata daha yüksek komponentli modeller tavsiye edebilirim fakat gereği yok zira bu bile bence fazla.Tabii ilerde yarışırım filan demiyorsan ki,onu bile yapacak olsan şimdi daha düşükten başla derim.

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Özellikleri bölümünde bazı donanımlar dikkatimi çekti.Fotoğrafta yanlış görmediysem xcm maşa var.Yazıda xcr yazıyor.Fren seti olarak sadece rotor disklerin slx olduğu belirtiliyor.Önemli olan fren seti.Fren seti sadece shimano,hangi model olduğu yazmamış.Tekerlek göbek seti belirtilmemiş.Eksik bilgiler var.Araştırmak gerekiyor.Xcm maşa ağır oluyor. Bütün özellikleri yazması gerekir. (link) örnek.Full set takım.

• Beğen
Tepkiler: ömer f kenedy

gokhanpala

Aktif Üye
Tepki
60
Bisiklet
Scott
Selam,

Donanım Fiyat aralığı iyi bisikletlerden biri.Görünüm olarak da tatminkar bir bisiklet.
Bisikletin üzerindeki xcr maşa. küçük harf kullanıldığı için yanlış okunmuş olabilir ama ben yakından inceledim bu bisikleti.
Fren sistemi rotorlar slx ama kollar deore dir.PRO şase vardır.

tavsiye ederim..

Tepki
1
teşekkürler 3 yada 4 yıl sonra başka bir bisiklet alabilrim başlangıç diyebilirim evet

son olarak kullanan biri varmı