Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi afx 7001 ile aranızdayım

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında fatih değerli tarafından paylaşıldı.

1. fatih değerli

fatih değerli Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    merhaba değerli bisiklet sever arkadaşlarım yeni bisikletimle bir aydan beri aranızdayım fakat bu mutlulu sizlerle paylaşmak bu güne nasipmiş
    bisikletim donanım olarak maşa:sr sountour xcm gidondan kiltili, ön arttırıcı:shimano sis(en dandiği), arka arttırıcı:shimano acera, frenler:shimano 160 mm disk hidrolik. lastikler:schwalbe black jack kadro 26'' alemünyum sayabilecekrim bu kadar
    bisikletin tüm bakımlarını kendim yapıyorum servisine götürmüyorum buradaki servislerin anahtar takımları bir tane çekiç bir tane kurbağıç anahtar, ilk aldığım zaman ön arttırıcıda problem vardı yetkili servisi çekiçle ayarlamaya çalışınca bıraktırdım yani sizin anlayacağınız paldır küldür çalışıyorlar sizin malınız zarar görmüş umurlarında değil. şu ana kadar bakım olarak ön ve arka göbeleri söküp skf nin 3 numara rulman gresi göbek bakımlarını yaptım fren hidrolik yağını total lhm plus ile değiştirdim, zinciri düzenli wd 40 ile temizleyip 5w30 motor yağı yağlıyorum, bir kere de rubleyi söküp mazot ile temizledim. en kısa zamanda gidon boğazını ve maşayı sökeceğim nasip olursa. orta göbek sökme anahtarını temin edersem onunda bakımı yapmayı düşünüyorum bir tek orta göbek anahtarım eksik
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Gökhan Ö. ve Çağlayan bunu beğendi.
  2. Enes Gürel

Enes Gürel Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    aynı bisikleti kullanıyoruz bende internetten bu modeli begenmiştim ama siyah beyaz göndermişler olsun siyahı daha çok sevdim :)

hayırlı olsun harika bisiklet. güzel seçim.

3. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güle güle kullanın keyifli sürüşler...

4. Çağlayan

Çağlayan Onursal Üye

Seviye:
    hayırlı olsun

renk uyumu güzel..

5. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Hayırlı olsun, hakim tepedeki saklama yeri fenaymış :)

Kazasız,belasız pedallarsınız inşallah.

Çağlayan bunu beğendi.