Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi adrenaline hakkında görüşleriniz

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında josier tarafından paylaşıldı.

1. josier

josier Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar foruma yeni katıldım bu aralar bi bisiklet almayı düşünüyorum,cok fazla bir bilgim yok internetten baktığım kadarıyla bianci adrenaline modeli gözüme hoş göründü,fiyatıda fena değil,ama tabiki bilenlere danışmak daha iyidir.bisikleti bundan sonra sürekli kullanmayı düşünüyorum,işe gidip gelirken falan günlük 25-30 km yol alabileceğim bir bisiklet olmalı yollar biraz kötü yani konforlu olması ve hızlı bir bisiklet olması tercihim.frenlerin diskli olması yada v fren olması neleri değiştirir?amortsörler ne kadar konfor verir?beni bilgilendirirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

2. Quietus

Quietus Yeni Üye

Seviye:
    Üstadlar teknik konularda daha iyi yardımcı olacaklardır ancak bildiğim kadarını yazayım.. Kadro hi-ten olunca ortaya ağır bir bisiklet çıkıyor. Başlangıç seviyesi mtb bisikletlerde arka amortisörün artı olarak getirisi yok, eksi olarak sürüş keyfini kaçırıyor, pedala bastığınız gücün bir kısmı amörtisöre gidiyor vs vs. Bence başlangıç için Sedona Borla, Sedona 711-V modellerini inceleyin..

3. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    aman diyim 470 ytl o bisiklete verceğinize bi tane Sedona Borla almanızı tavsiye ederim.Arkadaşın dediği de doğru çift amörtisörlü bisikletler hem baya bi ağır hem de onların kullanım alanı farklı.Ben size 215 € ya alabileceğiniz Sedona Borla yı tavsiye ederim.

Quietus bunu beğendi.
  4. sone_style

sone_style Kıdemli Üye

Seviye:
    bencede o fiyata o bisikleti almanız büyük hata olur ;)
    sedona borla (2008) sizi çok çok memnun eder ;)