bianchi 09

Scudo

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
internet sitesi güncellendi. ama fiyatlar varmı bakmadım sitesinden. güzel 2 tane model var

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
siteyi inceledim özel seriler güzel ama fiyatları da bir hayli yüksek tutmuşlar. açıkçası o fiyatlara çok seçenekler var. diğer kategorilerden mesela bir ara bianchi espriti araştırmıştım.450 lira cıvarında fiyatı vardı sitedeki yeni fiyatı 550 lira olmuş %25 oranında bir zam var sırf bu bisiklet için

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
evet fiyatlar geçen seneye göre bayaa coşmuş.bianchinin 2008 deki fiyatları bile yüksekken 2009 da bu fiyatlar pek hoş değil.

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
aynı olay yol bisikletindede var slrde sadece görünürde sistem 2008 sora olmuş fiyatı yaklaşık 500 lira artmış bir yükseliş var ama kaliteden çok fiyatta :(

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
Diğer firmalar bisikletleri EUR cinsinden sattığı için fiytatları otomatik olarak zamlandı, Bianchi ise bu farkı zam olarak ilave etmiş. Ama bisikletlere eklediği fark eur artışının çok çok üzerinde olmuş. Bu nedenle bu kazık markayı artık kimseye önermem.

Tepki
15
@bisikletseven

Tamamen katılıyorum planlarım arasında Shape almak vardı 586 YTL bana gayet makul gelmişti ama kadronun sadece rengi (hatta rengi bile aynı sadece desenleri) değişmiş ama fiyat 773 YTL. Maalesef alamayacağım shape'i.