Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bi yardım arkadaşlar

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında fatih çelik tarafından paylaşıldı.

1. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Arkadaşlar hibrit bisikelt araştırıyorum hatta ghost 1300 alıp donanım yükselticektim.Fakat geçen gün bisikleti bi göriyim sipariş vermeden diye sirkeciye gittim.İstediğim bisikleti bulamayınca gezerken Delta bisiklete girdim arkadaşla konuşurken işte aradığım bisikleti nerede kullanıcağımı filan söylerken boşver abi yol bisikleti al dedi o hibrit i alıcaksın dağ bisikletinden çok ta farkı yok dedi anlattı bisikletleri sağolsun bu senenin son kalan caad 8 ini gösterdi istersen sana ayırırım dedi şimdilik dursun bi düşüneyim dedim.Eve geldim daha önce gördüğüm bi caad 8 ilanı vardı ilan silinmiş sitelerden bakamadım numarayı kaydetmişim evde allahtan aradım arkadaşı bisiklet duruyor abi dedi.2011 Caad 8 jantları shimon 501 ile değişmiş sanırım ve 105 kilitli pedal var bana 1600 tl e bırakıcak
    Şimdi erdoğanlar bisiklet te scott s30 tiagra var bana 2250 liraya vericekler http://www.erdoganlarbisiklet.com/v2.0.2/bisiklet/scott-yol-bisikletleri/scott-2012-speedster-s30-cd20-bisiklet.html
    Delta 2100 tl gibi bişeye 2012 caad 8 sora'yı alabilirim http://www.deltabisiklet.com/default.aspx?_Args=_ProductInfo,4703,OdesisMc
    ve ikinci el 2011 caad 8 i 1600 tl'ye alabiliyorum
    Kafam karıştı ikinci el olan bisikleti daha göremedim resimleri çok temiz hava nın güzel olduğu bi gün incelemeye gidiceğim bi görüp delta bisiklete de götürüp göstebilirim zaten yeni kask aksesuar filan da alıcağım 2011 caad 8 i önerir misiniz .Bi sorun çıkarda bisiklette.Sıfır a karar verirsem arkadaşlar caad 8 mi speedster s30 mu bütçe kısıtlamam yok ama daha üste çıkmak istemiyorum sadece

2. Baran Altilar

Baran Altilar Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İkinci el bisiklet alınmaz diye bir kural yok,önce bisikleti bi görün,kadro boyu size uygunmu,şuanki haliyle masrafı varmıdır,varsa ne kadardır vs hesabınıza uyarsa alırsınız üste kalanlada aksesuar kask eldiven filan alırsınız.Ben ikinci el scott aldım 2009 model çok memnunum şahsen.

3. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Eğer bisiklet temizse ve kadro boyu size uygunsa, bisiklet ikinci el alınır zaten sıfır alınmaz :D

4. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sağolun arkadaşlar kadro boyu uygun 58 cm tam benim boyum :).Önceliğim o boyuma ve zevkime göre bulabildiğim tek ikinci el .Hani olur da bisiklet temiz çıkmassa mecbur sıfır almak zorunda kalacağım.
    Almayı düşündüğüm bisikletin bi resmi var elimde hava güzel olsa inicem bakıcağım hemen işyerime yakın yerde ama havalar çok bozuk inemiyorum o yüzden görünce almadan duramam diye :)

5. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    bisiklet gayet şık ama gidon bandı yanlış sarılmış gibi resimden anladığıma göre tıpası yok yada ben göremiyorum

6. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    o benimde aklıma takıldı sol tarafı biraz sararmış gibi duruyor zaten alırsam siyah renk bi bant takmayı düşünüyorum :)

7. doğan_69

doğan_69 Kıdemli Üye

Seviye:
    bütçe kısıtlamanız yoksa scott tercih etmenizde yarar var diye düşünüyorum donanım olarakta tiagra olması açısından biraz daha iyi gibi görünüyor..kadro açısındanda scott iyidir..ben sedona aldım ama bütçe sıkıntım olmasaydı hemen aldığım bisikletin yanında scottun bahsettiğiniz modeli vardı ondan alcaktım..ama yinede memnunum..:in:

8. Barış TURAN

Barış TURAN Onursal Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Is yerınıze yakın yerde olan bısıkletı gormeye hava muhalefetı yuzunden gıdemıyorsanız ve butcenızde de kısıtlama yoksa uzulmenıze gerek yok!Teknolojı elınızın altında!!gormek ıcın gıdemedıgınız bısıkletın sıfırı onlıne alısverıs yapan sıtelerde bulabılırsınız.ya da bır semsıye alıp cıkmak.Bol bol pedallar

9. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar . Sorun sadece hava yüzünden gidememek değil Barış ustam gidince düzgün şekilde inceleyebilmek ve gerekirse alıp gidebilmek için cumartesi günü ve biraz düzgün bi havayı bekliyorum hafta içleri gece 11 12 ye kadar çalısıyorum.Bisikletin sıfırına baktım,gördüm,beğendim ondan sonra karar verdim.Bütçe kısıtlamam yok evet ama yol bisikleti hiç kullanmadığım için direk olarak sıfır almayı 2. planda bırakıyorum.Kullandım hoşuma gitti ilerletmeyi düşünürsem önümüzdeki sene daha üst modelini de alabilirim.Sorduğum soru da açık değilse bisikleti almaya gittiğim gün 2. el ve ya sıfır muhakkak alıcağım.Olur da bisiklet te bi sorun varsa bi sıkıntı çıkarsa Cannandole ve ya scott için yardım sordum.Caad'a karar verirsem direk olarak delta bisiklete gider scott olursa da erdoğanlar bisiklete telefon açıp havaleyi yapar siparişimi veririm.Bunun için yardım istiyorum

10. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Gökhan arkadaşımızın verdiği taktik ve yardımlarla . Bugün gidip caad 8 sıfır mat siyahın kaporasını verip ayırttım:).Cumartesi günü teslim alıyorum. :)Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

11. Baran Altilar

Baran Altilar Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hayırlı olsun güzel bir tercih yapmışsınız,mat siyah da yol bisikletinde favorim,güle güle kullanın,inanın pişman olmayacaksınız...

12. fatih çelik

fatih çelik Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    evet Arkadaşlar bugün bisikleti teslim aldım :) . Bisikleti alırken hava güzeldi önce işyerine çıkıp biraz oturduktan sonra Arkadaşıma Kronumu vererek Yola çıktık ve çıktıktan 5 10 dakka sonra hava bozup yağmaya başladı :)
    Yolun 3 de 1 ini gittikten sonra şiddetini attıran yağmurla birlikte üstümüzde kuru yere kalmayana kadar ıslandık. :D Yol bisikletinden bu performansı beklemiyordum ama o yağmurun suyun içinde bile Aktı geçti.Kronun üstündeki insanı çamura sıvaması nedeniyle ara sıra değiştirerek.Yolda durup bişeyler içerek bir iki de resim çekerek siftahını attık.
    Eve gelip iki bisikleti de banyo ya atıp güzelce silip temizledimçSonra çıkarıp yağlayıp detaylı temizliklerini yaptım.Cannandole Caad 8 im benim köşemde yerini aldı sonunda .
    Yardımcı olan bütün arkadaşlara Özellikle de Gökhan a çok teşekkür ederim :)

ToffieBoi bunu beğendi.
  13. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Hocam hayırlı olsun, güle güle kullan :)
    Rengi de çok güzelmiş ayrıca.

14. Baran Altilar

Baran Altilar Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tekrardan hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın inşallah,mis gibi bisiklet tadını çıkarın doya doya:)