Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bi sorum olucak

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında muhammed safa çetinkaya tarafından paylaşıldı.

1. muhammed safa çetinkaya

muhammed safa çetinkaya Üye

Seviye:
    abilerim, ablalarım ben 15 yaşındayım bisiklete binmeyi çok seviyorum arkadaşlarla bostancı sahilinden pendik sahiline kadar gidip geliyoruz ama ben daha uzun ve zor yollarda sürmek istiyorum şehirler arası gitmek istiyorum bisiklet tamirinden orta seviyede anlıyorum uzun süre aralıksız süremem 10-15 km bir mola vermem gerekir düz yolda sizce nereye gidebilirim? 1-2 arkadaşla gidicem gidersem.

2. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    merhaba, kafa dengi bir arkadaş bulmanı öneririm. sayı 3 ve üstü oldu mu keyif eziyete dönüşebilir. ortalama 10-12 km yol yapabildiğini hesaplarsan saatte ortalama, günde 30 ila 45 lik yol uygun olur. kıyıdan egeden aşağı inebilirsiniz. karadeniz kıyısında da sık yerleşimler olduğunu duydum. mola yerleriniz yerleşim yerleri olur. ancak, trafik ve kamyonları hesaba katın. gençken yapılıyor bazı şeyler ama, kötü haberlerinizi almak istemem.

3. muhammed safa çetinkaya

muhammed safa çetinkaya Üye

Seviye:
    hmmm çok teşekkür ederim koca eline gitmek istiyorum teyzemin yanına dayıma bi soruyım kabul ederse gider 1 gece kalır dönerim tanıdık olduğu için orası daha uygun gitmek hem fazla uzak da değil.