Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bi bakı verin gariii :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mertcan kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. mertcan kurtcebe

mertcan kurtcebe Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    s.a abilerim ben 16 yaşındayım şuan orta seviye çok kalite bir bisikletim var trek 3900 2el olarak aldım ve heryere çok akıcı ve yorulmadan gidebiliyorum atlayıp zıplaya biliyorum görmedim yerleri keşfede biliyorum ve spor yapıyorum tam 3 senedir artık yeter mi acaba ?:eek: bisikletimi http://www.salcano.com/Urunler.aspx?idurun=1070 bunla deyiştirmek istiyorum havalı maşa sı olsun 26 dan buyuk 29dan küçük olsun ucuz 28 lastik takabiliyim faln bu bisklet çok güzel benim için amaaaa size danışmam gereken sorularım var cevap verirseniz çok mutlu olurum bisklet için peder beyden kuruş çalışmaz:eek:ut: öncelikle bunu söyleyeyim trekimi 600tl gibi bi rakama satıp yaz boyunca üzüm işinde yömiyle (saat 4 te kalkılıyor) çalışmayı planlıyorum bide düşünü yorum ki bisikletim 4bin tl lik merida lardan trek lerden daha güzel gidiyor çok rahat. birde şu acıdan bakıyorum çevremde bir sürü askeri ücretle geçinen var sanki böyle birşey alırsam nankörlük etmiş gibi hissedeceğim ve onlara küfür gibi gelecek bu yaptığım. sizce ne yapayım :mlk: saygılar

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    A.S. mertcan. Bisiklette tecrübe edinmişsiz zaten neyin ne olduğunu biliyorsun anladığım kadarıyla, seçtiğin modelde kullandığın modeli aratmayacak kadar kalitelidir. Kimseye bir nankörlük edeceğini düşünme hayat böyledir yapacak birşey yok, zaten kimene kimin ne kullandığınıdan, herkes kendine bir baksın. Mesela senin bu düşüncelerinden yola çıkarak 1800TL gibi bir fiyata ithal bisiklet alsaydın bu dediğinde haklı olabilirdin. Ama sen yerli malı seçtiğin için para türkiyede kalacak böyle düşünürsen üklemizin kalkınmasında fayda sağlamış olacaksın. Çok fazlada bu konuları düşünme bence, iyi akşamlar.